Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet a gond velem? Elmenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond velem? Elmenekülök a kapcsolatoktól, 32 évesen még soha nem volt párkapcsolatom.

Figyelt kérdés

32 éves, alapvetően csinos, nagyon vékony, divatos, szép arcú nő vagyok.


Nagyon könnyen ismerkedem, mert bár nem vagyok egy Palvin Barbara, szerintem az átlagnál jobban nézek ki.


Csak szex kapcsolataim voltak, és azok is rövid távúak.


Példa: megismerkedtem Bélával, tök helyes, cuki, együtt voltunk 1x, mondja hogy találkozzunk még, de második alkalom már nem lesz, mert én köddé válok.


Az okai:

1. Félek Béla nem is mondta komolyan, hogy találkozni akar még velem, csak úgy mondta udvariasságból, de igazából azt se bánná ha nem. Én meg nem akarok szamár lenni (ha nincs ló).

2. Nem szeretném kiadni magam, nem szeretném, hogy megismerjen Béla, ezért jobb, ha lépek előtte.

3. Nem szeretnék csalódást okozni, hogy az első (esetleg második) randink (akár szex) jól sikerült és a következő nem fog legalább olyan jól sikerülni, ezért csalódást okozok.

4. Félek, hogy Béla meg fog bántani valamilyen módon. Ezért inkább én bántom meg először, azzal hogy köddé válok.



ápr. 16. 23:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezek az elkerülő kötődés tankönyvbe illő jelei.
ápr. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
67%

"Mi lehet a gond velem?" Hogy a hazudozás már a lételemeddé vált. Mind önmagad felé, mint a többi ember felé, ahogy egy mezei kérdést sem tudsz már kiírni őszintén, egyenesen, úgy, hogy a többi embert nem akarnád megvezetni. Ez a gond veled. Szíves figyelmedbe ajánlom a rejtett nárciszikusokról szóló videot a Bennfentestől, tökéletes leírás-rólad.


ui: Az írásod árulkodik, ha meg szellemileg egy cseppet odakoncentrál az ember, akkor meg a tömény méátelyaz ami lejön az adott személyről.

ápr. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

méátelyaz?


Ez mit jelent?

ápr. 16. 23:41
 4/20 anonim ***** válasza:
ápr. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
3 Ezt pont te nem tudnád? akinek a mágia az egyik legfőbb eszköze, ejnye:D
ápr. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Ez még tökéletesebben bemutat: https://www.youtube.com/watch?v=tjlFMXJUshI
ápr. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Orvosi kezelést javaslok.
ápr. 17. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Alapvetően iszonyat önbizalomhiányod van és bizalmatlan vagy. Nem hiszed el, hogy elég értékes vagy ahhoz, hogy valaki kapcsolatot akarjon veled és a férfiakban sem bízol. Hogy ennek mi az oka pontosan, azt inkább egy szakember tudnád megmondani, vagy emlékeid szerint mi vezethetett ide?
ápr. 17. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Önbizalomhiány és bizalmatlanság.
ápr. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Te csak valami unatkozó idióta vagy. Jobb ha nem is rabolod senkinek se az idejét.
ápr. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!