Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet a gond velem? Elmenek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond velem? Elmenekülök a kapcsolatoktól, 32 évesen még soha nem volt párkapcsolatom.

Figyelt kérdés

32 éves, alapvetően csinos, nagyon vékony, divatos, szép arcú nő vagyok.


Nagyon könnyen ismerkedem, mert bár nem vagyok egy Palvin Barbara, szerintem az átlagnál jobban nézek ki.


Csak szex kapcsolataim voltak, és azok is rövid távúak.


Példa: megismerkedtem Bélával, tök helyes, cuki, együtt voltunk 1x, mondja hogy találkozzunk még, de második alkalom már nem lesz, mert én köddé válok.


Az okai:

1. Félek Béla nem is mondta komolyan, hogy találkozni akar még velem, csak úgy mondta udvariasságból, de igazából azt se bánná ha nem. Én meg nem akarok szamár lenni (ha nincs ló).

2. Nem szeretném kiadni magam, nem szeretném, hogy megismerjen Béla, ezért jobb, ha lépek előtte.

3. Nem szeretnék csalódást okozni, hogy az első (esetleg második) randink (akár szex) jól sikerült és a következő nem fog legalább olyan jól sikerülni, ezért csalódást okozok.

4. Félek, hogy Béla meg fog bántani valamilyen módon. Ezért inkább én bántom meg először, azzal hogy köddé válok.



ápr. 16. 23:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
59%
Ugyanmár, a kérdező leírta, hogy mi az EGYETLEN érték benne. Ezt ő is jól tudja és legalább nem akar átverni másokat. A pináján kívül semmi érdekes, semmi értelmes, megismerni való nincs benne. Ezt tudja csak felknálni, ezért menekül a komolyabb dolgok elől.
ápr. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
37%
#11 miért feltételezel dolgokat egy vadidegen ember személyiségéről? Ilyen kommentnek mi értelme, azon kívül, hogy próbálsz rosszindulatúan belerúgni egy olyan emberbe, akit szerencsésebb genetikával áldott meg a sors és rajta vezeted le a frusztrációdat, amiért te nem így jártál?
ápr. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Kérdező,ilyen nőt mint te még nem láttam a világon
ápr. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Megnéztem a videókat a rejtett nárcisztikusról, köszönöm.


99%-ban igaz rám, avval a kivétellel, hogy én nem vagyok a videóban körbeírt "szürke egér" (ellentétben a hagyományos nárcisztikussal, akinek feltűnő a megjelenése).

Én is szeretek feltűnően öltözködni, extravagáns lenni, nagyon is feltűnő a megjelenésem. Direkt az. Szeretek, sőt imádok kitűnni a tömegből. Máskülönben nagyon rosszul érzem magam..



Mondjuk azt nem értem, hogy hol itt a baj?!


Számomra ezek a dolgok teljesen természetesek, én nem tudom elképzelni, hogy bárki valós empátiával rendelkezzen (a mai világban, amikor 3 forintért meggyilkolnak a nyílt utcán, kivétel nélkül mindenki mindenki farkasa) vagy hogy valaki jól viselje a kritikát, vagy hogy egyáltalán tudjon érzelmileg kötődni.

Ha van ilyen ember, akkor az is csak megjátssza azt.

ápr. 17. 08:28
 15/20 anonim ***** válasza:
Kérdező,ne általánosits,én jószándékú ember vagyok,de a nők 99 százaléka tojik rám
ápr. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Védekezési mechanizmus az, hogy le lépsz mielőtt valami komolyabb alakulna ki. Visszavezethető rossz, traumatikus gyermekkora. Kötődési zavarod van, elkötelezettségi zavar pontosabban. 32 évesen eléggé nehéz lesz ebből kikerülni pszichológus által főleg ha te képtelen vagy változásra...
ápr. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
44%
toszni azért tudtál?ahhoz nem voltál lelkibeteg,meg hiányos öltözékbe mászkálsz az utcán
ápr. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

A kérdés az kérdező te mit akarsz?

Mert arról nem volt szó hogy te mit szeretnél, szeretnél-e egyáltalán párkapcsolatot, vagy csak az elvárások miatt kérdezed?

Amúgy meg elég általános amit csinál, csak az a része furcsa hogy teljesen kerülöd a kapcsolatokat, nem jellemző aberrált viselkedés. De ha neked ez kell akkor ne törődj vele mit mondanak és élj így!

Elég sok nő él kapcsolatok nélkül tinderen összeszedett alkalmi szexel fűszerezve

ápr. 19. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
0%

12-es: a kérdező egyértelműen leírta a helyzetét.

Én nem ítélkeztem felette, lehet nyers voltam, de legalább őszinte. Sokan vannak akik saját magukat is átverik csak azért, hogy bizonyos társadalmi elvárásoknak megfeleljenek. Nem is biztos hogy a társadalom elvárásai ezek, lehet éppen a szűk közeg amiben él, elítélné őket a saját természetük miatt.

Nekem is van nem egy nem kettő ilyen ismerősöm nő, akik állandóan kapcsolatról kapcsolatra ugrálnak, folyton átverik saját magukat és az aktuális "párjukat" is, csak hogy ne nevezhessék őket finomabban kifejezve könnyűvérűnek...

Szerintem azzal semmi baj nincs, ha az ember nem akar TUDATOSAN elköteleződni és nem erőlteti ezt másra sem. Dugjon mindenki azzal akivel akar és tud, de másokat ne verjen át. Ha nőként te NEM akarsz elköteleződni, szereted gyors, egyéjszakás/szexkapcsolatokkal letudni ezt az egészet, teljesen rendben van. De ne hazudd azt senkinek, hogy vele vagy, ne akarj akkor kamu kapcsolatban élni, mert az viszont undorító, hogy tegyük fel a másik fél megbízik benned, ő monogám kapcsolatban akar élni és azt is hiszi, hogy a tietek ilyen, de közben te meg fűvel fával csalod.

ápr. 19. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Te nagyon-nagyon önbizalom hiányos vagy.
ápr. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!