Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Incel, lúzer, férfiatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incel, lúzer, férfiatlan lennék hogy nagyon magasan vannak az igényeim (nők max. 10%a jön be) és inkább vagyok már 10 éve szingli szex nélkül minthogy lejjebb adjam az igényeket?

Figyelt kérdés
ápr. 17. 11:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyik sem vagy.

Mindenkinek joga van preferenciákhoz, és ahhoz, hogy egy jottányit se engedjen belőlük.

ápr. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%
Inkább nagyravágyónak tartalak, amiért meg is szenvedsz, mert nem adod alább. Amúgy a te életed, ne törődj senkivel, ha neked így jó, élj így.
ápr. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Paul Atreides ***** válasza:
90%

Ezektől miért lennél az amit leírtál?

Inkább azon gondolkozz el, ha önismeretet szeretnél, hogy az elvárásaid "rendben vannak-e" vagy irreális magasságokban jársz.


Mivel az elvárásaidról nem írtál, így ez nem derül ki. Azért meg szerintem nem érdemes a kapcsolat, hogy csak legyen valaki.


A 10% amit írtál egyébként teljesen reális és normális. Közel sem normális (szerintem) hogyha valaki minden második nővel lefeküdne. Ott például nincsenek elvárások.

ápr. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
41%
Lúzer csak akkor, ha emellett valami csúnya, nyeszlett/dagadt, kis senki vagy.
ápr. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha te pocakos melós vagy és a insta csaj kene az a te dontesed. Le élhetsz egy életet a várakozással
ápr. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%
Nem, csak igényes vagy párválasztásban. Legalább nem bántasz meg senkit sem.
ápr. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
86%

Nőként én is vagyok szingli és szex nélkül inkább, mint olyannal akivel nem akarok. És azt se bánom ha életem végéig így marad.

Ezen kívül ezer meg egy dolog van amivel foglalkozni tudok. Nem tartok senkit lúzernek emiatt, és igszából az se érdekel, ha engem ezért annak tart valaki, mert az én életemen nem változtat.

ápr. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
20%
6, lehet akkor is igényesnek hívni, ha egy igénytelen neckbeard?
ápr. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
66%
#8 szövegértés? Azt írtam, hogy a párválasztásban az. Nem pedig azt, hogy minden területén az életében vagy épp a testével kapcsolatban.
ápr. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%
És erre te az igényes szót használnád? Oké.
ápr. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!