Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valamelyik 16 éves srácnak 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamelyik 16 éves srácnak 2 lány furulyázik a dizsibe,valamelyik férfi 40 évesen még egy köszönêst se kap?

Figyelt kérdés
Ez,így,oké?
ápr. 17. 12:43
 21/98 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudják az érettebb nők, hogy nincs tapssztalatod? Eljutsz velük a szexig, majd dobnak utána?

Ha nem kellesz senkinek (el se jutsz a szexig), akkor biztos, hogy a szexbeni tapasztalatlanság az ok?

ápr. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/98 A kérdező kommentje:
Igazábol addig se jutok el hogy rámnézzen egy nő
ápr. 17. 13:18
 23/98 anonim ***** válasza:
100%

Ha máig nem érted miért nem kellesz senkinek, akkor ott komoly önismereti és önkritikai fejlesztést kell végigvinned.

Az élet nem egy összeesküvés te ellened, valószínű a gond így benned van, amit meg kéne találni, csak akkor tudsz változtatni rajta.

ápr. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/98 anonim ***** válasza:
0%

Nem oké, de ez van. Elég frusztráló és el/megkeserítő, az tény.

Nálunk, nőknél is megvan ez, nyugi. Vannak, akikre lépten-nyomon rárepülnek, és nem csak a szörnyű alakok. Nem számít, ha foglaltak, az sem, ha van (akár több) gyerekük, semmi. Aki meg bukott a genetikai lottón, azt leszarják. Fiatalon gyakran bántják is, felnőttként már ritkábban és "finomabban". Alapvetően levegő, akkor köszönnek neki, ha az elkerülhetetlen, akkor állnak szóba is vele, és szigorúan a tárgyra szorítkoznak (pl. munka). Senki nem akar tőle semmit, legfeljebb (verbálisan) belerúgni, bokszzsáknak használni, mert jólesik valakin levezetni a feszültséget. Elfelejtheti a kölcsönös vonzalmon alapuló szexualitást, az intimitást, minden ilyesmit, neki marad a munka, az egyéb kötelező teendők, amúgy meg kussoljon, foglalja el magát valami pótcselekvéssel (hobbi), tartson macskát, kutyát, tengerimalacot, és kész. Mindehhez természetesen mosolyogjon, legyen derűs és pozitív!

ápr. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/98 anonim ***** válasza:
91%

22

Na, akkor teljesen felesleges azon filózni, hogy anno a tinik kicsesztek veled, mert nem furulyáztak le, nemde? Nem tudod rájuk fogni, mert a sikertelenséged nem a szex hiánya miatt van. Meg nem a pávák miatt.


23-mast adom

ápr. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/98 anonim ***** válasza:
32%
Ez a furulyázás... legalább nevezzük nevén a gusztustalanságot.
ápr. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/98 anonim ***** válasza:
83%

24

Ki szerint csinálja azokat, amiket mondtál? Elképzelsz valami entitást, aki szerint ezeket kell csinálnod, és fejet hajtasz előtte, hogy akkor csinálod? Lényegében a saját fantazmagóriád rabja vagy.

ápr. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/98 Anton Chigurh ***** válasza:
81%

Az írásodból érződik a gőg és a düh.


Tanuld meg kezelni ezt.


Ismerd meg jobban saját magad, békélj meg magaddal, és akkor majd tudsz nyitni a nők felé.


Tinédzserként én sem kellettem senkinek, és ezt nem értettem akkor én sem, de fiatal férfiként már nagyjából tisztában voltam a saját értékeimmel, és így már tudtam közeledni másokhoz is.


A másik dolog: szerintem az ember alapvetően nem "érdemel" meg társat, azt tényleg nem csak a "gép dobja", ezért tenni kell.

ápr. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/98 A kérdező kommentje:
Tettem,hiába
ápr. 17. 13:30
 30/98 anonim ***** válasza:
Mit tettél?
ápr. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!