Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Valamelyik 16 éves srácnak 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamelyik 16 éves srácnak 2 lány furulyázik a dizsibe,valamelyik férfi 40 évesen még egy köszönêst se kap?

Figyelt kérdés
Ez,így,oké?
ápr. 17. 12:43
 61/98 A boldogság nem létezik ***** válasza:
0%

57.


Akkor? Mi erre a megoldás? Drog, pia, k...ák, sok cigi, hippi életmód?

ápr. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/98 anonim ***** válasza:
100%

61

Pszichológus.

ápr. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/98 anonim ***** válasza:
0%

Igen a csajoknak és chadeknek okés ez így

A többiek meg ugye mit számítanak?

Kutyát nem érdekli a nyomoruk, az a vicc hogy legtöbbször még a saját fajtáját sem érdekli a másik ugyanolyan nyomora, helyette gond nélkül támadja be a magafajtát is ha ezzel jó pontot remélhet a csajoknál. Minden a csajok körül forog, ezért teljesen lesz.rják ha valaki kimarad a buliból, a rendszer áldozatai a rendszer haszonélvezői számára potenciális ellenségek, semmi más

ápr. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/98 anonim ***** válasza:
100%
Miért csinálnak egyesek úgy, mintha a nők bármivel is tartoznának nekik?
ápr. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/98 anonim ***** válasza:
100%

#63


Se csaj, se csed nem vagyok, mégis okés.

Nem támadtam be senkit, csak a feltett kérdésre válaszoltam, plusz semmilyen módon nem tekintek ellenségemnek egy random 40-es faszit, akit tiniként nem szopott le két nő a dizsiben, most meg már nem is köszönnek neki valakik.

De ettől még a dolog jó eséllyel rendben van.

ápr. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/98 anonim ***** válasza:
100%

"Nyilván egyénenként változik, de mindenki elvárja a SZÁMÁRA tökéletességet. Amitől eltérni nem lehet, mert az "kiábrándító"."


Nem kiábrándító, hanem nem működik. Az emberek tanulnak, fejlődnek, és tudják, mi az, amit el tudnak fogadni, és mi az, amit nem.


Ez amúgy nem tudom, neked miért negatívum. Elég szar lenne az élet, ha csak annyi lenne, hogy az első szembejövőt kézen fogod és mentek baszni.

ápr. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/98 anonim ***** válasza:
0%

65#

Persze hogy rendben van, amíg van aki téged leszop ha kell

Vagy akár már az is elég a legtöbb férfinak hogy lásson esélyt rá hogy ezzel a hozzáállással majd egyszer neki is lesz valakije aki kielégíti. Sőt páran itt a gyakorin kifejezetten ezt lovagolják meg, és csak azért beszállnak a gyalázkodásba hogy ismerkedhessenek csajokkal. Ilyen punciközpontú világban mit várunk?

ápr. 17. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/98 anonim ***** válasza:
100%

67, szerinted normális értékrendű férfiak nem léteznek? Aki nemi erőszak ellenes, az a nők seggét nyalja?


Ezzel krva sokat elmondasz magadról.

ápr. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/98 anonim ***** válasza:
88%
Ti tényleg azt hiszitek, hogy alanyi jogon jár egy nő aki szeret titeket és vonzódik hozzátok? Mi a franc?
ápr. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/98 A boldogság nem létezik ***** válasza:
20%

62.


Ne hidd azt, hogy egy pszichológus varázsló. Járok én, valamicske haszna van, de én nem hiszek abban, hogy olyan nagy fordulat lenne valaha is. Az élet maga nem változik, a legtöbb dolog vagy nem működik, szar, vagy gagyi. Ami esetleg mégsem, az meg extrém sok pénzbe kerül.

ápr. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!