Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért néz minden második pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz minden második pasi kb. ufónak, amikor kiderül hogy szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Oké értem én nem egy szokványos dolog, hogy egy fiatal nő 28 éves korában még mindig szűz...

De könyörgöm így alakult tényleg ez a legfontosabb?

Kezd elmenni a kedvem az egész párkeresés témától, mert az 1.-2. mondatnál mindenki ezt próbálja kideríteni... Utána meg én vagyok a fura...

Francnak se hiányzik, hogy állandóan megalázzák...


ápr. 18. 22:52
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
0%
Maximálisan egyetértek a #4-essel.
ápr. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
64%

Én 33 évesen vesztettem el a szüzességemet, és semmi olyan problémám nem volt, amiről a 4-es tudós doktor írt! 😂😂


És ronda sem voltam, sőt, elég sokan próbálkoztak nálam. De valahogy a kémia az istennek sem volt meg egyikkel sem, így pedig nem akartam az "aktust", illetve nem akartam aktussá degradalni a dolgot!


De aztán jött a férjem, első látásra szerelem, soha nem kérdezte meg egyébként, hogy szűz vagyok vagy sem. (nyilván feltűnt azért valószínűleg neki! 😀)


15 éves ikreink vannak, a mai napig szeretjük egymást.


Szóval kérdező, ne erre koncentrálj és ne ez legyen a téma ismerkedéskor, mert ez egy érdektelen dolog a párkapcsolatban. Ja és, múlekony állapot. 😉

ápr. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom, de nekem csak miután összejöttünk került szóba a szexualitás ilyen mélysgéeiben, hogy szűz vagyok-e vagy sem... Ismerkedési fázisban nem szokás ezt sem megkérdezni, sem kitárgyalni.
ápr. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
77%
4: Ez rendkívül negatív általánosítás! Szintén pont 28 éves korig voltam szűz. Nem egoistaként akarom mondani, de nem igazán velem volt gond. Pont magas EQ és magas IQ által elzavartam magamtól azokat, akik csak kihasználtak volna. Egészen kisgyerekkkoromtól látszódott a átlagon felüli érettségem, persze én azért is voltam fekete bárány. Aztán megtaláltam azt, akit elsőként kellett. Egyáltalán nem bánom, hogy arra vártam.
ápr. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
68%
Egytől egyig mindenki elmebeteg volt a huszas éveim alatt. Udvarol, csak szex, lekorlátoz, erőszakos... Egy meg akart erőszakolni, nem hitte el a szüzességemet, a saját lámpáját rádobtam.
ápr. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
89%
#12 Én meg 36 évesen. Előtte az istennek nem jött, akivel igazán akartam. Aztán hopp! Hát... be is pótoltam vele mindent rendesen!!! És jó érzés, hogy csak ő járt bennem. Ritka, mint a fehér holló, de hát ez van.
ápr. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
85%

16,akkor mi még "ufóbbak" vagyunk, mint a kérdező! 😉😃🥰

Intelligencia kérdése ki hogy kezel le egy kérdést egyébként.


Az egyik lányunknak már van komoly barátja, pár hónap múlva 16 éves lesz a gyerek, ő már érdeklődik a szex iránt, a partnere is megvan hozzá, hát nem fogom megtiltani.


Nincs két egyforma ember /történet.


Némelyik hozzászólás olyan, mintha ez a téma törvényben lenne előírva, és aki nem teljesíti, az közösségen kívüli... 😂😂😂

ápr. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
57%

#17 :-D

Így van. Ha nem jön az érzés, nem kell erőltetni.

Ha jön, akkor meg jön.

Nem tudhatod, m8it mikor, kit mikor hoz az élet;-)

ápr. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
0%
#14 Igazából jól leírtad a #4-es által emlegetett stílusjegyeket. Tipikusan olyan nőkről szólt a leírás, akik elvárják, hogy a férfi ne nyúljon hozzá az arcukhoz sem, mert neki az túl intim, stb. Elutasítják a közeledést, mert a "társadalmi norma" ezt kívánja. Én nem tudom, biztosan velem van a baj, de ha férj és feleség távolságot tart egymástól valamelyikük heppje miatt, akkor az nem párkapcsolat, inkább csak simán együtt élés.
ápr. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
44%

A férfiak többsége ( tehát nem általánosítok) ezt sajnos így fogadja….

En anno 20 évesen vesztettem el, de már akkor pattogtak, hogy ez milyen gáz…és többször is dobtak miatta🙂nem igen akarnak foglalkozni azzal, hogy a lánynak is jó legyen az első. Csak élvezkedni akarnak.

ápr. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!