Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért néz minden második pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz minden második pasi kb. ufónak, amikor kiderül hogy szűz vagyok?

Figyelt kérdés

Oké értem én nem egy szokványos dolog, hogy egy fiatal nő 28 éves korában még mindig szűz...

De könyörgöm így alakult tényleg ez a legfontosabb?

Kezd elmenni a kedvem az egész párkeresés témától, mert az 1.-2. mondatnál mindenki ezt próbálja kideríteni... Utána meg én vagyok a fura...

Francnak se hiányzik, hogy állandóan megalázzák...


ápr. 18. 22:52
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
0%

20

Gondolom a menőcsávókhoz vonzódsz és összekevered az egoizmus+bunkó kombót a határozottsággal

ápr. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
0%
Te se hiányzol a francnak se.
ápr. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
44%
21….imádom mikor egy férfi azt hiszi, hogy ő mindent tud….nagyon rosszul gondolod, hogy a menőcsávokra mentem😉 akik ezt mondták nekem, nem volt egyik sem kigyúrva vagy pénzes. Gondolom leírom, mert utána ez jött volna. Sőt az egyik mesélte is, hogy őt kerülök a csajok….
ápr. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
0%
félsz a pénisztol talan azert.
ápr. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
0%

23

Csak azért szóltam be mert lerí rólad a férfi utálat és az általánosítás, annak ellenére, hogy tagadod. Annyira unalmas ez, mint az incelek nőutálata

ápr. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
0%
Egyáltalán nem utálom a férfiakat. Elmondom neked 90%ban férfi barátaim vannak, a nőkkel nem jöttem ki soha sem😞 folyamatos kirekesztés, hazudozások, kakikeverés, irigység a dolgaimra, lehúztak az életről. Nincs bennem férfi utálat, de azt utálom mikor a férfiak elkezdik irkálni, hogy a nők milyenek vagy most is leírtam a saját történetemet egyből betámadtál, hogy én kikre megyek….
ápr. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
0%

26

Én csak úgy általánosítottam, mint te, ugyanis az szokott lenni a háttérben, amit leírtam. Ha nálad nem így van, akkor bocs. Mind a ketten általánosítottunk

ápr. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:

En nem általánosítottam…oda is írtam, h nem általánosítok.

Te viszont, egyből betámadtál, hogy biztos az van amit állítasz☹️ pedig elég normális egy lány vagyok, és nem a barmokra bukom.:/

Mindegy nem veszekedni akarok, nem célom egyáltalán. Mindegyik nemnél van ilyen is és olyan is….ez sajnos így megy már. ://

ápr. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
0%

28

Azt mondtad, hogy a legtöbb pasi, mintha alig lenne olyan, akire nem igaz amit írtál. Ez általánosítás

Egyet értek, hogy veszekedni nincs értelme

ápr. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:

Azért itt is voltak előítéletek rendesen 😅

Pedig a valóság csak annyi, hogy egyszerűen még nem jött szembe olyan férfi akivel a kémia is kölcsönösen müködik, illetve a bizalmam is eléri (nem csak csettintésre várja el mint a legtöbben...)

A legtöbb pasi szó szerint az ismerkedés legelején ki kènyszeriti a választ, akkor is ha amúgy nem akarok válaszolni! Volt aki kereszt kérdésekkel, volt aki nyíltan!

Szóval lettek volna jelentkezők dögivel, kb. minden kategóriában hétről hétre! De miért is kellene megalkudnom és megelégedni azzal aki tudom hogy kevés nekem? Mert az most a társadalmi elvárás?

ápr. 19. 20:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!