Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy jutottunk el odaáig,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jutottunk el odaáig, hogy némelyik nő egoja akkora lett, hogy pl egy eladónő nem fogadja egy neki nem tetsző férfi köszönését?

Figyelt kérdés
Pár évvel ezelőtt azért ha másért nem, a munkaköri leírás miatt azért legalább köszöntek, mostanában egyre többször tapasztalni olyat, hogy azt sem teszik meg.

ápr. 20. 13:52
1 2 3
 21/24 Noren1989 ***** válasza:
26%
#19, nekem ilyen esetben is mindig visszaköszönnek...
ápr. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
42%
Ha az 50 éves Julika néni nem köszönne vissza, azon is így kiakadnál a kinézetedre fognád? Ugye nem. Egy eladó az eladó, és nem romantikus vagy szexuális elképzelések tárgya, és te úgy kezeled a helyzetet.
ápr. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
27%
Ma már igazán senki se köszön senkinek, kinézettől függetlenül
ápr. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
90%

Én dolgoztam kereskedelemben, alap, hogy köszönsz a vásárlóknak.

Nyilván nekem is volt párszor rossz napom, de munkában akkor is felvettem a "mosolygós arcomat".

Ismertem én is olyan eladócsajt, aki nem hogy nem köszönt soha, hanem még a telefonja is állandóan a füléhez volt tapadva és még szinte én éreztem magam rosszul, hogy "meg mertem zavarni". Az ilyeneket leküldeném a bányába dolgozni, ott nem kell emberekkel foglalkozni.

ápr. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!