Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mindig a nő a tökéletlen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a nő a tökéletlen?

Figyelt kérdés

Egy férfi úgy tökéletes ahogy isten megteremti. Szorosen, kopaszodón,bárhogy,ő jó úgy ahogy van.


Egy nő ezzel szemben sminkeljen,mert nem jó anélkül

Borotvalja még a karját is mert nem jó ha van rajta egy pár szem szőr is.fogyjon,szedjen szemöldököt stb. Miért van ez?


Nyilván kis tulzasokkal de így érzem. A férfi lét valahogy mindig jól van ahogy van,a nő meg állandóan alakitgassa magát


+1 panasz

Miért van az hogy a férfiak arról is simán viccelődve beszélhetnek ha pisilés után anatómiai okokból az utolsó két csepp pisi az alsóban köt ki,vagy vonalkodos az alsógatya,a női menstruáció meg egy szegyelnivalo,titkolnivalo dolog volt évszázadokig, pedig az is teljesen természetes dolog


Valahogy nagyon érzem ezt a kettős mércét a férfi női léttel kapcsolatban és elég zavaró


ápr. 21. 06:11
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
73%

20#


Ez nem berögződés, ez létező dolog, munkahelyen is előfordul. Az idősebb, csúnyább munkatársnő nem bírja a fiatalabb, tőle szebb kolleginát csak azért, mert fiatal.

Én is megtapasztaltam. Pedig a férfiak nem jöttek hozzám "benyalni". Párommal dolgoztunk egy helyen és mégis azt beszélte, hogy mekkora ribi vagyok, hogy a férfiakkal beszélgetek (munkáról beszélgettünk!).


Majd ha lesz benne részed te is rájössz, hogy nem berögződés.

ápr. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
0%
De, berögződés... Természetesen előfordul, hogy két nő nem kedveli egymást, de ettől még baromság, hogy a nők közt rosszabb / feszültebb lenne a viszony.
ápr. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
76%
A férfiaktól meg azt várják el, hogy ki legyenek gyúrva és magasak legyenek. Utóbbin ráadásul még változtatni sem tudunk.
ápr. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
0%

23

Ahogy mi sem a mellméretünkön. De az igaz, hogy mindkét nem esetében csak a selejt nyíg a magas elvárások miatt.

ápr. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
76%
#24 Egyrészt tudtok változtatni a mellméreteteken, másrészt egyes férfiak a nagy, más férfiak a kis mellű nőkhöz vonzódnak, míg ti mind a magas férfiakhoz vonzódtok.
ápr. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
0%

25

Ilyan alapon akkor vannak magasító műtétek is, illetve alacsony férfiaknak is van párkapcsolata. :DD

ápr. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
49%
A lényeg, hogy nincs igazából kettős mérce mert mindkettő nemtől más az elvárás többnyire. Vannak olyan dolgok amelyek egyformák mint a házasság, család, de az inkább a közeli társaságtól igény, a társadalmat nem érdekli egyáltalán.
ápr. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
77%

"Borotvalja még a karját is mert nem jó ha van rajta egy pár szem szőr is.fogyjon,szedjen szemöldököt stb. Miért van ez?"


Én nem borotválom a karom, akinek nem tetszik ne nézzen rá és kész.

A csúnya, bozontos, vastag szemöldök eltávolítása manapság férfiak körében is jelen van, sok nő szóba se áll olyan férfival akinek olyan mert az már igénytelen. A férfiak ugyanúgy bőrradírozhatnak, törődnek a bőrükkel, arcukkal mint a nők és azért vannak sokszor megbélyegzve egymás közt, hogy homokosok. Mindkettő nem kapja az ívet rendesen, csak te nem veszed észre, vagy nem veszel róla tudomást.



A menstruáció egyáltalán nem szégyen, esetleg a primitívek között, de a múltban főleg a "nővéérést" jelentette. Inkább az opcionálisabb, hogy a nők szégyellnek róla beszélni holott a férfiaknak van anyukájuk, lánytestvérük, lányunkkatesójuk, lánybarátjuk és tudják, hogy normális dolog.


Én nem tudom honnan szedted össze ezeket a dolgokat, de nem igazán aktuálisak.


Egyedül olyasmi, hogy a nő qrva ha több partnere volt míg a férfi a király, viszont a nők a férfiakat megbélyegzik simán hímqrvának vagy a férfiak egymást ha nem akad nő lúzernak, b_zinak. Úgyhogy megintcsak mindkettő nemű adagolja egymásnak.

ápr. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
79%
Értelek is meg nem is kérdező. Én is nő vagyok. Tudom, hogy az alak, a haj, a bőr, smink fontos. Egy nőnek igyekenie kell hogy mindig szép csinos maradjon. Viszont a férfiak sincsenek jó helyzetben. Sok ilyen ismerősöm van, és a gyakorin is sokat olvasom, hogy sok nő kérdése ismerkedésnél, hogy mennyit keres, kocsi és saját lakása van-e. Ha egy nőnek nincsen a legszerencsésebb genetikája, sokat tud javítani sminkkel, extrém esetben műtéttel. Egy férfi nem tud. Maximum azzal, hogy kondizik. Mindkét nemnek vannak elvárásai. A férfiak szép nőket akarnak, a nők vonzó férfiakat. Szerintem egyik nem sincs előnyben. Mindkettőnek megvan a saját maga nehézsége.
ápr. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
0%
A férfiak miért is nem tudnak javítani magukon? Fodrász, bőrgyógyász, fogorvos, egészséges étrend, megfelelő ruhák stb.
ápr. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!