Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert van, hogy a fiuk nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van, hogy a fiuk nem elnek a felajanlott lehetosegekkel?

Figyelt kérdés
Miert van, hogy egyertelmu jeleket mutat arra hogy tetszem neki es o is nekem, de ha kb talcan kinalom a kovetkezo talalkozas lehetoseget visszatancol. Erzem hogy kedvel de ha errol van szo nem mer lepni. Ez miert lehet? Nert nem felenk..

ápr. 23. 15:40
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
78%
Van valakije.
ápr. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
86%
Nem mer mert önbizalomhiányos, taktikázik- nem akar ő randizni csak szexelni, párja van és megintcsak szexelni akarna.
ápr. 23. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Van valakije, vagy nem jön be neki, hogy ennyire könnyen adnád magad és te nyomulsz.

#kutya???

ápr. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Vagy mondtak rólad neki vmit
ápr. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
89%
Csak szórakozik veled!
ápr. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
83%
Ez amúgy sajnos jellemző, én is voltam így párszor, tényleg nem értem, hogy miért jó ez nekik, biztos növeli az egóját. Hagyd a fenébe, nem a nő dolga futni a másik után.
ápr. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Vagy megjött az esze, vagy beesett valaki, vagy lejáratókampány folyik ellened a háttérbe, vagy rájött menet közben, hogy nem az az egyszerű szokásos emberke vagy.
ápr. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
81%

Én is tapasztaltam ilyesmit.


Szerintem csak arra kellettél neki, hogy növeld az önbizalmát.


Sajnálom. :(

ápr. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem is csak szórakozik veled. Hagyd a fenébe, keress egy normális pasit!
ápr. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
65%
En olyanokat ismerek hasonlokat akiknek nője van meg itt ott gyerek és nem lenne hiva se mennie ha kidobják. Illetve anyuhoz alberletbe nem akarnak, és vesződni sem a ház felezéssel új vásárlással meg stb.
ápr. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!