Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miert van, hogy a fiuk nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van, hogy a fiuk nem elnek a felajanlott lehetosegekkel?

Figyelt kérdés
Miert van, hogy egyertelmu jeleket mutat arra hogy tetszem neki es o is nekem, de ha kb talcan kinalom a kovetkezo talalkozas lehetoseget visszatancol. Erzem hogy kedvel de ha errol van szo nem mer lepni. Ez miert lehet? Nert nem felenk..

ápr. 23. 15:40
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
13%
fel a punctol.
ápr. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
81%

Lehet szeret vadászni, te meg túl könnyű prédanak bizonyulsz .

Lehet..

Csak találgatni tudunk.

ápr. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
Általában ez akkor van, mikor csak tetszel a pasinak, de nem érez többet. Nem te vagy számára "a nő", nem szerelmes beléd, nem akar téged igazán. Szóval tetszel neki, meg örül hogy szóba áll vele egy csinos csaj, de nem érez ennél többet.
ápr. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
29%
Nincsenek felkészülve, nincs igazán felelősségérzetük.
ápr. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
De milyen jelek? Mert nekem tetszene egy rakás lány, de semmi jelét nem látok rajtuk.
ápr. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy bejösz neki, elképzelted? :D
ápr. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
67%

Nem tudom, hogy hány évesek vagytok. Nálam ez úgy volt, hogy fiatalon kihasználtam az összes lehetőséget, amikor szingli voltam. Viszont 30 felett már volt olyan, hogy hiába tetszett az a adott nő, de ha felajánlotta a szex lehetőségét túl korán és nem hagyta, hogy én "hódíthassam" meg, akkor nálam elmúlt a hódíthatnék.

Ne játszámázásra gondolj, csak arra, hogy engedje át a kezdeményezés lehetőségét nekem. De ez csak az én példám.

ápr. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
30%
mert a noknel nem lehet tudni mikor mit miért csinalnak..
ápr. 24. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
A pasik túlnyomó többsége nem veszi, nem érti azokat a jeleket amelyeket a nők adnak, amelyek szerintük félreérthetetlenek! Legyél direktebb!
ápr. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Nyisd ki a szád és mondd meg, hogy mit akarsz. A férfi agy egyszerű, utasítás alapú. A nőké meg... szerintem leírni se lehet. :D
ápr. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!