Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinder, és hasonló társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinder, és hasonló társkereső oldalak. Tényleg mindenki csak egyéjszakás kalandra hajt? Olyan érzésem van mintha a szemétben turkálnék, mégis nulla üzenet, csak mert kiirtam hogy komoly kapcsolatot keresek?

Figyelt kérdés

Mi történhet a háttérben? Vagy maga az algoritmus rossz?!


Furcsa. Egy üzenetem sincs, mégha párba állunk is. Az összes csávó "trash", vagy az algoritmus rossz? Tapasztalatok?!



ápr. 27. 22:37
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
32%

"nulla üzenet"


"Állítólag 10/9 nő vagyok."


Be lehet szépen fejezni a kamuzást.

ápr. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem kamu.
ápr. 28. 01:31
 13/25 A kérdező kommentje:
Pontosan azért is tettem fel a kérdést, másoknak milyen tapasztalatai(k) vannak mert nekem eddig a vicc kategória.
ápr. 28. 01:32
 14/25 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva azt érzem mintha aranyat mutogatnák a sok szemétnek a szemét telepen. (Elnézést ha bunkónak tűnők)!, És mégis semmi..ez azért furcsa.


Nem lehet hogy algoritmus szórakozok úgymond? SOKAT OLVASTAM már erről is....

ápr. 28. 01:35
 15/25 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező, igen szemétben turkálsz. Évek óta használom nőként, számomra félelmetes, hogy több éve ugyanazok a profilok jönnek velem szembe. Van aki rak fel magáról frissebb képet, de van aki nem. Lassan a nevüket is kívülről fújom. Sírjak vagy nevessek?!

Viszont az algoritmus sem az igazi, úgy tudom profitorientáltabb lett, nem érdek a párba állás. Ha túl sokat húzod jobbra, vagy balra hátrébb kerülsz...

ápr. 28. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
33%
Vannak olyanok akik komolyat keresnek, de azok meg anyuci pici fia kategóriák/rohadt unalmasak/bólogató kutyák
ápr. 28. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
42%

"szemétben turkálsz. Évek óta használom nőként, számomra félelmetes, hogy több éve ugyanazok a profilok jönnek velem szembe."


És neked élvezet "szemétben turkálni"? Vagy mazochista vagy?

Vagy netán csak élvezed, hogy panaszkodhatsz?

ápr. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
30%
Bocsánat, én értem, hogy nem mindenkinek jön össze, de ettől meg nem lesz mindenki “szemét”, aki fenn van. Ugyanazok az emberek vannak fenn, akik a “való világban” élnek. Ha valaki nem tud tinderen ismerkedni, az nem az app hibája, egyszerűen így jött össze. Nem keseregni kell, meg szidni mindenkit, aki fenn van, hanem akkor más módokon ismerkedni. A környezetemben a legtöbb pár ott ismerte meg egymást (köztük pl mi is), ezek már évek óta tartó kapcsolatok, némelyik eskuvovel végződött.
ápr. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
2%
Bunkó vagy, önértékelési zavarral, kezdem érteni, hogy miért fanyalodtál tinderre. A tinder egy üzlet, az az érdeke, hogy nyereséget termeljen, profin feltérképezi minden felhasználónak az értékét jobbra-balra húzások alapján és feltérképezi a te ízlésed, igényed. Miután megvannak a nyers számok, csak az kell, hogy fizess, akkor magasabb eléréseket kapsz és vélhetően bedob pár embert, akivel a számok alapján azonos értéked van. De, mint írtam önértékelési problémád van, nem az algo rossz, hanem túlárazod magad.
ápr. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Szerintem akkor én törlöm is a profilomat. Vicc kategória. Ahogy a véleményeket olvastam a paly áruházban, nem is csodálom hogy semmi nem működik. Kuka.
ápr. 28. 21:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!