Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interneten lehet normál testalaktú nőkkel is ismerkedni?

Figyelt kérdés
Vagy tényleg már csak a tulsúlyos/elhízott és defektes csajok nyomulnak online?
ápr. 29. 09:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
29%
Lehet, én vékonyként voltam fent, csak kérdés te elég jól nézel ki ilyen nőkhöz?
ápr. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Én 45 kilós csajt találtam. De ahhoz az kellett hogy a 100 kilós testemet le fogyasztottam 68 ra (két év alatt) és úgy megismertem a barátnőmet. Kövéren nem kellettem volna senkinek.
ápr. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Lehet, de nyomulni valószínűleg nem fognak.
ápr. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező, te melyik internetet nézed? Tele vannak a társkeresők átlagos testalkatú, vagy kifejezetten vékony, sovány nőkkel. Úgy kell vadásznom azokat, akiknek teltebb, nőiesebb alkatuk van.
ápr. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
38%
#4 azok csak az arcukról tesznek ki képet, onnan tudhatod, hogy dagik😂
ápr. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Igen első válaszoló, elég jól nézek ki. Normál férfias testalkatom van (beleértve a magasságot is). Nem vagyok se vézna, se duci, sem skinny fat.
ápr. 29. 19:14
 7/18 anonim ***** válasza:
#6 de sportos vagy? Jóképű? Mert azért az kicsit kevés egy fullos nőhöz, hogy “normál” vagy, sőt a férfiak mindig feljebb pozícionálják magukat, szóval ha normálnak gondolod magad, akkor lehet valójában az alatt vagy😆
ápr. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Fullos nő? Mire gondolsz ez alatt? Számodra aki egészséges, normális testalkattal rendelkezik (és most nem átlagost írtam, mert az nem ugyan az sajnos), az fullos?


Ha igen (és csak!) akkor nekem fullos nő kell.

ápr. 29. 19:39
 9/18 anonim ***** válasza:
Linkelj be egy képet, mert a normál testalkat sokfélét jelenthet. Az se mindegy, hogy arcra mennyire szépet keresel.
ápr. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem linkelek, mert szerintem mindenki látott már normális testalkatú nőt. Az arcot pedig hagyjuk mert az totál szubjektív és nem is erről szól a kérdés.
ápr. 29. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!