Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gyakoribb a kövér nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gyakoribb a kövér nő vékony férfi felállás mint fordítva?

Figyelt kérdés
ápr. 29. 10:01
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
53%

9


Én sose zabáltam. És nem szedek semmi gyógyszert. Viszont a depresszió az kb 20 éve része az életemnek. A fiatal vékony , jó képességű fiúkat, a csinos párokat az utcán egyenesen gyűlölöm. Irigység miatt

ápr. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
69%

10


Belsőmet állatvédelemmel edzem. Jószándékú vagyok amúgy.

ápr. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
27%
Mert a férfik nem választanak, őket választják. Ha valami baromi jó pasi vagy, na akkor habzsolhatod az életet, szex, szex után, egyik nő a másik után. Ez lenne az élet valódi értelme, de ez csak keveseknek adatik meg. Az átlag férfi kifog egy kövér nőt, aztán el kell hogy viselje, vagy maradhat egyedül.
ápr. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
43%
12, állatvédelem nem számít. A nőkhöz kéne normálisan állni.
ápr. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
53%

14


Kedves vagyok a nőkkel. Az miért baj ha szexet is akarok velük?

ápr. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
53%

15.


Okké, de ez a 14-es szerint tuti valami keménykedést jelent pl. benga nagy autód legyen, verj le mindenkit minden sportban, legyél a barkácsolás országos bajnoka, motorozgass, és akkor is legyél humoros meg macsó, ha épp leszakadt a fél fejed egy harcban.

ápr. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
15, nem az a baj, hogy szeretnél szexelni is, hanem hogy a "farkam tele van" kifejezés annyira gusztustalan ösztönlény szintet mutat rólad, hogy nem igaz.
ápr. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
#13: ha az az élet értelme hogy minél több nőt tudj meghúzni, ott már más gondok vannak...
ápr. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
0%
Az a gond vele, hogy férfi. Ezek bekötött szemmel is leélnék az életüket, ha eléjük tesznek egy lyukat, amibe dugdoshatják. Hogy az nő, férfi, állat, mindegy nekik.
ápr. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
53%

17


7 évig ne juss férfihez.. aztán megnézzük lesz e akkora hiányod amiért ösztönlénynek tűnsz e mint én.

ápr. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!