Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gyakoribb a kövér nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gyakoribb a kövér nő vékony férfi felállás mint fordítva?

Figyelt kérdés
ápr. 29. 10:01
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
77%
Ezt én pont fordítva látom….kövér vagy husos faszi vékony vagy normál alkatú lánnyal.
ápr. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
0%

41.


Na ja, ott lenne mit ellenőrizni egy adózással foglalkozó akciócsoportnak, mert valamiből lett az a pármillió, amit csak úgy magánál tart, a maradék pénze mellett. Nem tisztességes munkából az az egy fix.

ápr. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
23%
Férfiakban nagyobb az empátia és az elfogadás szerintem mi jobban elfogadjuk a kövér nőket mint a nők a kövér férfiakat.
máj. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
0%
Én nem tudom hogy ti hol éltek, de tegnap pont megfigyeltem, hogy a férfiak többsége kondi terembe jár, az utcán, a villamosmegállóban a 16-60 éves korosztályig a férfiak minimum fele sportos volt. A nőknél ez az arány olyan 1:100-hoz. Azt is jó lenne tisztázni, hogy mit nevezünk sportosnak, átlagosnak meg túlsúlyosnak. Szerintem egy 165cm-es nő 65kg-mal már nem átlagos, hanem túlsúlyos, bár a nők átlagos külsejét ha vesszük, az bőven túlsúlyos kategória. Pedig nem a toprongy nőket veszem alapul, ahogyan azt ti a férfiakkal teszitek. Sőt, ki merem jelenteni, hogy a mai férfiak minimum 80%-a kondizik vagy sportol. Mondjuk nem véletlenül, és hogy a nők elhagyják magukat már fiatal koruktól kezdve, az sem véletlen.
máj. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!