Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya nőként milyen módszerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya nőként milyen módszerekkel tudnék társra találni?

Figyelt kérdés
Tippek, trükkök?

ápr. 29. 21:12
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
50%
Kérdező, ha segít, ide vagy privibe leírod, hogy milyen az arcod/alakod és miért gondolod, hogy csúnya vagy?
ápr. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 A kérdező kommentje:
31-es, nem írom le, mert nem én gondolom így, hanem a környezetem tart annak. Hihetetlen, hogy kapásból az állításomat kell kikezdeni és megcáfolni, megkérdőjelezni, légy szíves inkább próbálj tanácsot adni, ami NEM a külsőmre vonatkozik.
ápr. 30. 17:44
 33/64 anonim ***** válasza:
67%
Kérdező, adnál esélyt egyáltalán bárkinek hogy megismerhessen? Látatlanban nem érdekel a külsőd. Engem az érdekelne milyen idős vagy, merre élsz és milyen ember vagy.
ápr. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 A kérdező kommentje:
Tehát azt javaslod 33-as, hogy ismerkedjek névtelenül weboldalakon? Nem lenne rossz ötlet, de ez a legtöbb embernek kevés szokott lenni.
ápr. 30. 18:28
 35/64 anonim ***** válasza:
70%
#12 és 33 vagyok, pontosan. Valahol el kell kezdeni az ismerkedést is. Hidd el, sokaknál a szép külső mögött romlott belső rejtőzik.
ápr. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
28%

Milyen választ vársz amit el is tudsz fogadni? Mit kéne írnunk? Varázsütés nincs erre a problémára.

Nem az ideálnak megfelelő nők is járnak az utcán, de az utcára se kell kimenned hozzá, hogy gondolom bőven láss erre példát.

ápr. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
51%
Pénzel
ápr. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
37%
Uglydating.com :)
máj. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
14%
Nem hiszem el , hogy csunya vagy... Ne haragudj :( Legyen szep hosszu apolt hajad, oltozkodj csinosan es ne csak a jo pasikat vedd eszre. Ennyit tarts be es maris jo no vagy!
máj. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
43%

Azért elég durvának tartom, h a 31-es válaszom 0-ra le van pontozva, holott a kérdező saját magáról mondta a 2-es válaszában, h csúnyának tartja magát.


Am. meg lehet olyat írni, hogy "túl hosszú az arcom/kicsik a szemeim/rosszak a fogaim", stb.

máj. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!