Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya nőként milyen módszerek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya nőként milyen módszerekkel tudnék társra találni?

Figyelt kérdés
Tippek, trükkök?

ápr. 29. 21:12
1 2 3 4 5 6 7
 51/64 anonim ***** válasza:
82%
Jaj, ez a fodrász és társai nevetséges... Ha megnéztek egy szép nőt, annak sincs olyan "extra" frizurája. Általában hosszú és egyenesre simított vagy loknis, esetleg összefogja, de abban sincs semmi különös. Csak ő szép, így neki jól áll. Én meg pl. nem vagyok szép, eleve össze sem foghatom a hajam, mert az nagyon durván tovább csúfít, de kiengedve sem sokkal jobb. Nem "játszhatok" a színekkel, muszáj megmaradnom az eredetinél, mert minden más szintén csak tovább csúfít. Ez ilyen. Ugyanez a sminkkel, a ruhákkal. Itt mintha fogalmuk sem lenne egyeseknek, milyen a rondaság, keverik a szimpla ápolatlansággal, igénytelenséggel, és így próbálnak tanácsot adni. Pedig nem hiszem el, hogy soha életükben nem láttak még sehol csúnya nőt.
máj. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/64 anonim ***** válasza:
12%

#51


Hidd el van az a szint férfiaknál amikor már annyira nőhiányban szenvednek, hogy már nincs csúnya nő.

máj. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/64 A kérdező kommentje:
Köszi 51-es, pontosan vázoltad a helyzetet.
máj. 2. 21:59
 54/64 anonim ***** válasza:
67%
nyerj a lottón sokat...
máj. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/64 anonim ***** válasza:
65%
51. Azért, mert ha ronda nőt látok akkor 10-ből 6-7nél azt érzem, ha csak kicsit jobban adna a külsejére, ha kicsit jobban akarna igényesnek látszani már sokat segítene rajta.
máj. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/64 anonim ***** válasza:
22%
#51 Látatlanban megmondom, hogy te is válogathatnál a férfiak között, ha normális lennél.
máj. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/64 anonim ***** válasza:

55: Egy dolog, hogy mit érzel, más, hogy mi a tény.

Maradjunk ennél a hajas példánál. A szép nő mit csinál? Általában, a mindennapokban. Megmossa a haját, megszárítja, kivasalja vagy hullámosítja. Kb. ennyi. Ő ettől teljesen jó, és fel sem merül senkiben a gondolat, hogy jobban kéne adni magára. Én megcsinálom UGYANEZT (itt a tény1), de rondaként (itt meg a tény2) - nem lesz jó, velem kapcsolatban az fogalmazódik meg, hogy valamit kezdjek már a hajammal/magammal, hát ez így tök igénytelen. Ennyi... És ne a celebekből induljunk ki, meg ne abból, hogy egy esküvőre vagy egyéb alkalomra ki hogy készül, maradjunk a hétköznapok és az egyszerű emberek szintjén.

De áttérhetünk az öltözködésre is. A szép nő felvesz mondjuk egy fehér Retro póló-farmer-sneaker szettet, a világon senkinek semmi problémája nem lesz vele, sőőőt... Ugyanezt megcsinálom rondaként, nekem már jönnek a tanácsok vagy a hátam mögött a vélemények, hogy cseréljem már le a pólót is, a farmert is, a cipőt is, mindent, mert hát ez igénytelen, lepusztult, topis stb. Nekem kb. kisestélyiben kellene pompáznom ahhoz, hogy ne legyen rám sütve, hogy "nem ad magára/igénytelen". Talán akkor nem éreznék úgy, hogy nem igyekszem eléggé, és ez a baj...

máj. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/64 anonim ***** válasza:
76%
56: Mi a normális? Vagy inkább fordítva kérdezem: az normális, amikor a nő egy gyámoltalan rakás szerencsétlenség, akinek folyton segíteni kell valamiben, furikázni, intézni stb.? Az normális, amikor nem hagy levegőhöz jutni, elszámoltat, raplizik, ha helyette épp a haverokkal lennél vagy "énidőznél"? Az normális, amikor elvárja, hogy költs rá, szervezz és álld a közös programokat, ajándékokkal lepd meg? Sorolhatnám... Én például mindegyikért külön-külön is faképnél hagynám a pitsába a nőt. A férfiak meg, ha szép nőről van szó, nem győzik kezüket-lábukat törni érte, hogy minél jobban eleget tegyenek őhercegnője kénye-kedvének. Ezzel szemben engem rondaként levegőnek néznek, és a halálosan egyszerű "élni és élni hagyni" működési mechanizmusom a világ legelviselhetetlenebb, legunalmasabb borzasztósága lesz.
máj. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/64 anonim ***** válasza:
23%
#58 Konkrétabbat már nem tudok mondani anélkül, hogy ismernélek, de az teljesen biztos, hogy a személyiségedben van a hiba. A legrondább nők is népszerűek a férfiak körében, ha normálisak.
máj. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/64 anonim ***** válasza:
76%
Persze, teljesen biztos. Hagyjuk már. Egy ronda nőnek egy éppen kicsit gyengébbre sikerült poén sincs elnézve, egy szépnek komolyabb jellemhibák is. Bár ott kezdődik a dolog, hogy a ronda láthatatlan, le sincs szarva, köszönésre méltatva is csak akkor van, ha nagyon muszáj, tehát a személyisége milyensége (az esetleges nemnormálissága) ki sem nagyon derül.
máj. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!