Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jobban bejöhetek a nőknek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jobban bejöhetek a nőknek ha a kopaszodó hajamat kopaszra vágom majd szélsőjobbosnak hazudom magam?

Figyelt kérdés

Azt mondanám, hogy tradicionális nemzeti radikális férfi vagyok(nyilván hosszú távra keresek emiatt ), ezért vágtam kopaszra a hajam önként, nem pedig azért mert amúgy hiányzik a fele.


A nők többsége nyilván libsi, viszont egy kisebbségnek mondjuk a Magyar szigeten lehet bejönne.



ápr. 30. 01:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lesz teljes a kép, ha iszol is. Te vagy a 8-10 sörös unatkozó hülyegyerek?
ápr. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd azt, hogy minden nap 100 guggolás, 100 fekvőtámasz, 100 felülés, 10 kilométer futás és a klíma használatának teljes mellőzése miatt kihullott a hajad.


A magyarszigeteseknek talán nem, de az anime/mangás csajoknak begyüssz. 😅

ápr. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!