Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Budapesten az éjszakai/szórako...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten az éjszakai/szórakozóhelyes ismerkedés teljesen leáldozott? El lehet felejteni?

Figyelt kérdés

Régebben még egy ilyen 10 évvel ezelőtt tök jól működött. Ezért is volt jó Budapesten fiatalnak lenni.

De mára már minden megváltozott. A szórakozóhelyeken szinte csak külföldiek vannak, és egy ilyen 75-80% férfi, nem ritkán 85% férfi a budapesti szórakozóhelyeken a nemek aránya. A csajok brutálisan nem járnak már bulizni.

Ilyen arányok mellett érthető, hogy effektíve lehetetlen ismerkedni magyar férfiként, mivel a külföldi az gazdagabb, egzotikusabb nálad, így azt a nagyon minimális nőt aki van, azokat könnyen elszipkázzák előled.


Ki lehet mondani, hogy az éjszakai ismerkedés csillaga leáldozott? Nem opció már az a fajta ismerkedés?

Sokan szidják a netes társkeresőket, de tényleg már csak az maradt a mai világban, nincs más?


máj. 3. 12:04
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
54%

A jobb kéz vagy a Rosszlányok nem ugyanaz, mint egy jól sikerült egyéjszakás kaland.

Különben akkor tényleg az első kettőt választanánk.

máj. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
34%

"A csajok brutálisan nem járnak már bulizni"



Jol teszik. Ugy tunik, hogy jobb lesz a mai fiataloknal moral?



39F incel

máj. 4. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
48%

11

Magyarázd már el hogy mitől jó...

máj. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
36%
Én és a barátnőim pont a férfiak miatt nem megyünk ilyen helyekre. Akik csak nyomulnak az a jobbik eset, de alapból nem azért megyek ilyen helyekre, de bőven akadnak olyanok akik tényleg zaklatják, próbálják taperolni az embert.
máj. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
44%

Kedves 13-as!

Nem tudom, te hogy vagy vele, de nekem nagyon fontos a szexben, hogy a másik fél is akarjon engem.

Egy önkielégítésnél értelemszerűen nincs másik fél, míg egy prostituált nem engem akar, hanem a pénzem. Számára ez egy munka, nem feltétlenül élvezet. Lehet, hogy bejössz neki véletlenül, de akkor is csak egy kuncsaft vagy.

Ha viszont felszedsz egy csajt, hazaviszed, ő tényleg akarni fog téged és az már egy jó szex előszobája. Azt pedig, gondolom, nem kell részletezni, hogy a férfi ego számára is kellemes, hogy meg tudod veregetni a saját vállad, hogy igen, te képes voltál felszedni egy nőt egy éjszakára. A sármoddal, a dumáddal és nem a pénzeddel.

Azért, nem olyan könnyű dolog az!

máj. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
45%
Na, pontosan az ilyenek miatt van rengeteg okos, művelt nő egyedül, mert egyesek megragadtak egy állat szintjén, akit csak az ösztön és a farka vezérel... Természetesen a nőket sem védem, akik ebbe belemennek, róluk is megvan a vélemény.
máj. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
58%

15-öst miért kellett lepontozni?


Amúgy régen azért is könnyebb volt becsajozni élôben, mert nem volt annyi telefonzombi.

máj. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
31%
10-es: Rosszlányok vagy a jobb kéz nem helyettesíti az igazi szexet, abszolút igaza van a 15-ösnek. Meg sem közelíti azt. Nem is tudom, ha ezt nem érted, akkor UFO vagy:)
máj. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!