Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek a férfiak hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a férfiak hány százalékát érintheti a következő dolog?

Figyelt kérdés
Hogy a pénisz méretük miatt nem ismerkednek. Én is már több csajt utasitottam vissza, mert tudom, hogy szart sem ér a méretem. És mivel az atlag méret 15 centi körül van, szerintem a legtöbb 13 vagy alatta lévőt érinti ez, maximum megtanul vele élni. De szerintem a nagy részük olyan mint én.
máj. 9. 08:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
77%

Nem tudom de akkora baromság ez a méretmizéria.

Szerinted hol érdekli a nőket hogy mekkora? Nem is értem. Igen, mindenki erről beszél, az egy dolog. És akkor ezt el is kell hinni?

Szarunk bele a méretbe. Nem ez a férfiasság fokmérője.

máj. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
41%
2, Persze, a férfiakat is hol érdekli hogy mekkora a nő melle? Hol érdekli, hogy milyen vékony a nő? Hol érdekli, hogy egyáltalán szép a nő, szarnak bele. Persze.
máj. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
26%

2.


Mondjuk azért tuti vicces, amikor az 500 tonnás súlyokat megemelő, hobbiból katona, többszörös ökölvívó, súlyemelő és pankráció díjas arcnál a vetkőzés után kiderül, hogy 4 centis pöcse van, amit a csaj érezni se fog :D


Nesze neked férfiasság. Az alacsonyak mellett a kispöcsűek a másik állandóan - és jogosan - rinyáló kaszt.

máj. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
50%

2 centi miatt sírsz?


Nem tudom. Én nőként nem ismerkedek, többek közt amiatt sem, mert nem akarok kommentárt a testemről. A péniszeddel nem nagyon tudsz mit kezdeni, azzal senki nem fog fenyegetni, hogy ha nem növeszted meg, elhagy.

máj. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
3, te most azt mondod, hogy az az indokod a nők farokméret mániájára, hogy a pasik is minden négyszetcentit beszabályoznának a nőn? Logika?
máj. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
25%

6.


Lehet arra gondolt, hogy akkor az 1-1, nem tudja még, hogy "Amit szabad Jupiternek" elv van.

máj. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
17%

Boldogság nem létezik:


A kis pöts-t az alacsony tesztoszteron szint okozza. Az 500 kg súlyokat emelő, hobbi katonák biztos nem ilyenek.


A 160 cm, egész nap a gép előtt ülő gyári melósok közt annál gyakoribb.

máj. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Engedjétek már ezt a farok méret kérdést. A nagyon szélsöséges eseteket leszámítva, a vadászkutyát nem érdekli mekkora a farok alattatok ha egyébként normális, szerető társak vagytok.
máj. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
11%

8.


Ja, akkor max tart 1-2 szeretőt mellettetek a csaj (1.versenyző Abdul, akit már otthon is háromlábúnak neveztek és 2.versenyző a latin "Don Ilsognodiognidonna")


A kérdező meg dolgozzon csak, kell a minőségi szivar a szeretőknek, hehe.

máj. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
#9 erre csak annyit reagálnék, hogy igenis létezik a boldogság, ne add fel. :)
máj. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!