Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy régi ismerősre ráírni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy régi ismerősre ráírni Facebookon?

Figyelt kérdés
Egy hölgyismerősömről van szó. Pár éve kerülgettük egymást, de végül úgy alakult, hogy mással jöttünk össze. A napokban nézegettem az ismerőseimet, és láttam, hogy még mindig fenn vagyunk egymásnak. Egy nagyon csinos, szexy anyuka, ráadásul az érdeklődési körünk is nagyon hasonló. Egy próbát vajon megérne ráírni?

máj. 14. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Miért ne...
máj. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igazából én is így vagyok vele. Már messze nem vagyunk gyerekek. Én pedig jelenleg szingliként semmit sem kockáztatok.
máj. 14. 20:00
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ő szingli?
máj. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit akarsz neki írni?
máj. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Válaszolva mindkét kommentre, érdeklődve, hogy hogy van, rég beszéltünk. Ha nagyon nincs ínyére a dolog, lépek is tovább.
máj. 14. 20:48
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne.
máj. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert, jól is elsülhet.
máj. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
máj. 14. 21:04
 9/9 anonim ***** válasza:
72%

"Már messze nem vagyunk gyerekek.":

Ebben van a lényeg: ha korábbról ismertétek egymást, akkor jelenleg a régi kép van előttetek egymásról, de vegyétek figyelembe, hogy azóta a személyiségetek, ha kicsit is, de változott.

máj. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!