Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez most szerelem volt vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Puskás ember kérdése:

Ez most szerelem volt vagy csak ragaszkodás?

Figyelt kérdés
Elhagyott a barátnőm 5 év után. Sosem akartam igazán semmit tőle komolyan, többször megcsaltam, de mégis szerettem, mert mindig ott volt a háttérben, akihez hazatérhettem. Ez az állapot megszűnt és rettentően magam alatt vagyok. 2 hónapja tart ez az állapot és nem akar szűnni. Most rá se tudok nézni senkire, az önbizalmam nullára esett vissza. Értéktelen embernek érzem magam és csak a lelkiismeretem emészt szüntelenül. Neki már van új, aki sokkal jobban értékeli mint nőt, ennek amúgy szívből örülök, csak az én bajomon sokat nem segít.

2015. máj. 15. 15:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Erre csak 2 rövid kis bölcsességet mondok:

"Akkor vesszük észre valaki hiányát,mikor már nincs ott"

vagy

"Akkor jövünk rá,hogy mit rontottunk el,mikor már nem lehet jóvá tenni."

Bunkó voltál,megcsaltad,francnak szédítetted 5 évig,ha elmondásod szerint sose akartál komolyat,kihasználtad szegényt.

Megérdemled,hogy kicsit rosszul érezd magad emiatt.

Viszont becsülendő lenne ha mindezt így ahogy leírtad,elmondanád neki,mert lehet,hogy ő is boldognak tűnik most,de nem biztos,hogy ez így is van.Lehet megváltoztál?!

2015. máj. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Sunnyogjál el a balfenéken csendben!

Legalább neki mondd el, hogy mekkora barom voltál!

Hogy tudja meg hogy mekkora pancserrel volt együtt évekig!

2015. máj. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki, de egyáltalán nem érdekelte. Érthető is. Már megpróbáltam öngyilkos lenni, de ahhoz is gyáva vagyok. Nem így ismertem meg magam, egy igazi szar alak vagyok, aki boldogtalanságra van ítélve. Talán előbb-utóbb lesz erőm véget vetni a szenvedésnek.
2015. máj. 15. 16:14
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

MIlyen szenvesdésnek te???

Ez nem szenvedés, ez egy szánalmas önsajnálat.

Fogalmad sincs a kapcsolatokról, neked volt egy mindíg kéznél levő barátnő, szerető, szakácsnő, takarítónő, .... ( akinek soha nem nyújtottál semmi érde,legeset)

És amikor nem "szolgál" tovább, öngyilkos akarsz lenni... Vicces

2015. máj. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"Értéktelen embernek érzem magam"


Jól érzed :) Az is vagy. Remélem, ha öngyilkos leszel, a a barátnőd kijár hozzád a temetőbe...leköpni a síródat .


Nem elég hogy semmibe vetted, csaltad, hazudoztál neki és kihasználtad, ameddig veled volt, most hogy végre megszabadult tőled még utoljára az öngyilkosságoddal is bűntodatot és fájdalmat akarsz neki okozni. Tényleg ennyire utálod ezt a lányt? szánalmas féreg.

2015. máj. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
*sírod
2015. máj. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én esküszöm sajnállak téged. Nekem is volt ilyen (oké hogy nem csaltam meg) deszörnyű volt a szakítás utáni érzése. Idővel jobb lesz, nyugi
2015. máj. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hééé, annyira nem lehet szörnyű a szenvedés, hogy mindenképp így akarj véget vetni neki. Ha nem szeretted és nem akartál semmi komolyat tőle, akkor megválaszoltad a saját kérdésed: csak ragaszkodtál valakihez, aki mindig ott volt, felmelegítette az ágyad stb. Majd találsz mást akivel igazán boldog lehetsz és akit tényleg szeretni is fogsz. Ha megtalálod ezt a lányt, és biztos vagyok benne, hogy meg fogod találni, boldogabb leszel mint valaha és rá fogsz jönni, hogy mennyire butaság lett volna, elvesztegetni az életed. Ne add fel!
2015. máj. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat (mindkét álláspont oldaláról), de leginkább az utolsó kettő kedves válaszolóét.

A helyzet az, hogy nálam felszállt már a lila köd az első év után, és mivel nála laktam, ezért maradtam vele. Nem kellett volna...már rájöttem. Aki elítél, az pedig gondolkodjon el saját magán is, volt-e valaha bűnös cselekedete/gondolata a parjaval szemben. A válasz igen egyszerű lesz szerintem. Amit nem kapsz meg itt, azt megkeresed máshol elven működik a társadalmunk. A végén ő ugyanezt tette, mikor kidobott; már hónapokkal előre eltervezte hogy összejön a másikkal. Akkor mi a különbség?

2015. máj. 16. 13:42
 10/13 anonim ***** válasza:

TE ismét rontasz a helyzeteden, gyakorlatilag nem volt hol laknod, így volt kényelmesebb.

Az, hogy az ember ilyen v. olyan, a kapcsolatok 100 félék lehetnek, gyarlók vagyunk, vétkezünk, bántunk másokat igazságtalanul, ez önmagában nem gond, egyet értek, hogy senki sem tökéletesen erkölcsös. Az a ciki, hogy te utána itt sajnáltatod magad, és pozitív visszaigazolást kérsz a saját lelkad megnyugtatására.

2015. máj. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!