Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez most szerelem volt vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Puskás ember kérdése:

Ez most szerelem volt vagy csak ragaszkodás?

Figyelt kérdés
Elhagyott a barátnőm 5 év után. Sosem akartam igazán semmit tőle komolyan, többször megcsaltam, de mégis szerettem, mert mindig ott volt a háttérben, akihez hazatérhettem. Ez az állapot megszűnt és rettentően magam alatt vagyok. 2 hónapja tart ez az állapot és nem akar szűnni. Most rá se tudok nézni senkire, az önbizalmam nullára esett vissza. Értéktelen embernek érzem magam és csak a lelkiismeretem emészt szüntelenül. Neki már van új, aki sokkal jobban értékeli mint nőt, ennek amúgy szívből örülök, csak az én bajomon sokat nem segít.

2015. máj. 15. 15:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"nála laktam, ezért maradtam vele."


És akkor a nők a haszonélvező k-vák. aha.

2015. máj. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy itt bárkinek is lenne erkölcsi joga ócsárolni téged. A barátnődnek van/volt, gondolom, tőle meg is kaptad a beosztásodat. Én csak a kérdés megválaszolására szorítkozom:

Nem, nem volt szerelem. Kényelem volt, és ebbe az ember hajlamos beletespedni. Ezért van az, hogy az emberek min. 95%-a nem a megfelelő partnerrel él együtt.

2015. máj. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Kedves Miquel! Valóban, én meg különösen hajlamos vagyok ilyesmire, mert a stabilitás fontos számomra. Rettenetesen rossz tulajdonság, de legtöbben ilyenek vagyunk, ahogy te is írtad (95%). Túl sok volt a kompromisszum és kevés a közös téma.

Többieknek: sztem a kommenteimen látszik, hogy mennyire megbántam, amit tettem. Ettől persze még lehet szidalmazi, ha jól esik. Nameg próbálom csak a saját hibaimat ecsetelni, az övéit nem hozom fel, pedig minden okkal történik. Ezzel pedig megint nem magamat mentegetem, mert jóval hamarabb véget vethettem volna a dolgoknak, jóval kevesebb fájdalommal. Tény. Bánom. Sajnálom.

2015. máj. 21. 10:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!