Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti is éreztétek, már úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is éreztétek, már úgy magatokat, hogy nincs megfelelő társ a számotokra?

Figyelt kérdés

Nem találom a párom, pedig aktívan keresem, úgy hogy nyitott szemmel járok. De egyszerűen nem érzem senkivel kapcsolatban, hogy összekötném vele az életem.

Talán én páratlan vagyok? Nem tudom.

Igazából egyedül is jól érzem magam, de halványan érzem, hogy valaki hiányzik az életemből. Nem tudom.

De igazából azt sem, hogy beleillenék egy kapcsolatba.

Nem egyedülálló vagyok, hanem páratlan.


2015. máj. 15. 22:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
A zokni a páratlan. Mert állandóan elnyeli a másikat a mosógép :/ Van ez így, olykor én is érzem. Túlságosan önző a legtöbb ember, és tök más dolgok mozgatnak meg, mint a mai nők 80-90%-át. Tehát komoly kapcsolatra nem egyszerű találni embert, könnyűre tudnék simán, de nem az én asztalom.
2015. máj. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Én is így érzem mostmár. Bízom benne, hogy megvan az én párom is valahol, csak eddig valamiért nagyívben elkerültük egymást. :)

Próbálkoztam és azt gondolom kiégtem. Igen, önző lettem és célirányosan keresek. Mindenki kap egy esélyt, akiben látok valamit, de ha kijön az első összeférhetetlenség, amiben egyikünk sem hajlandó engedni, lelépek.

Talán a lécem is egy kicsit magasan van... Ez van.

A problémát magunkban kell keresni úgy vélem. :)

2015. máj. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 opened paradise ***** válasza:
11%

Hajjaj,nem is egyszer...

De biztos lenne megfelelő,csak valószínűleg nem fog a semmiből elugrani.

Én ezzel nyugtatom magam :D

2015. máj. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33%
Eleve nincs hol ismerkedni sem.
2015. máj. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Én gyakrabban érzek úgy, hogy olyan ember nincs, aki számára én lennék a megfelelő pár.
2015. máj. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Elvagyok keseredve. Pedig boldog voltam.
2015. máj. 15. 22:54
 7/12 anonim ***** válasza:
n nem vagyok elkeseredve, de nem találok olyan helyes fiút, akinek tetszene a személyisége is.
2015. máj. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én elég sok lánynál próbálkoztam, de ha neten ismertem meg őket, akkor rendszerint leléptek, ha élőben, akkor sokszor a szemembe hazudták, hogy eljönnének velem valahová, nagyon kevés őszinte és valóban normális emberrel sikerült összefutnom. Nyilván bennem is van hiba, de próbáltam javítani, amin lehetett. Mostanra viszont úgy érzem, hogy úgyse jön össze semmi, és hogy soha nem lesz senkim, pedig többen is voltak olyanok, akikre azt mondtam volna, hogy őket elfogadnám társamnak, mindhiába. Próbálom elfogadni, hogy talán örökre egyedül maradok, és nem leszek elég jó senkinek sem.
2015. máj. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyre inkább én is így érzem. A röhej az, hogy mindenki normálisnak, becsületesnek és odaadónak véli magát, még sincs normális értékelhető társ sehol. Nem lehet megbízni senkiben. Kissé ellentmondásos. Persze az is lehet, hogy magasak az igények mind nők, férfiak részéről. 20-on évesen teljesen elvannak szállva agyilag, aki ici-picit is helyes, annak többnyire irreállis elvárásai vannak. 30-on túl se jobb a helyzet, itt meg ezeken kívül egymás "múltjával" is nehéz együttélni. Nehéz megtalálni, de még keresni is, mert nincs hol. A társkeresők pár éve gázosak, a való életben meg kevés az esély. Átlagos halandóként rohadt nagy szerencse kell. A legtöbb ember gondolkodása egy foshalmaz. Számítóak, megbízhatatlanok és önzőek. Társ, akire lehet építeni, önzetlenül szeret, kitart melletted - nem nő minden bokorban. Tű a szénakazalban :( F
2015. máj. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
65%

Éreztem. Aztán amikor a rengeteg próbálkozás, sok visszautasítás és néhány pocsék kapcsolat után elegem lett, akkor arra jutottam, hogy nem fogok keresni, élem az életem, adok magamnak öt évet, aztán majd akkor meglátjuk, hogy mi lesz. Nem zárkóztam el a kapcsolattól, csak nem kerestem, és úgy voltam, hogy ha úgy is alakulna, csak azzal kezdek bele, akiben valóban látok potenciált (tehát tökéletesnek tűnik elsőre), és ha bármi nem klappol, akkor ennyi volt. Tényleg magasra tettem a lécet.

Mégis akadt egy ember, aki megugrotta :)

2015. máj. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!