Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még olyan 20-25 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan 20-25 éves pasik akik komoly kapcsolatra vágynak? Vagy csak nekem sikerül mindig olyanba belefutni aki csak egy egy éjszakára vágyna?

Figyelt kérdés

Bárki oda jön buliban, vagy akár rámír neten egy idő után kiderül hogy ő semmi komolyat nem akar... 21 évesen én már komolyabkomolyabb kapcsolatra vágynék

Nem itt szeretnék társat találni... Csak szeretném tudni vannak-e meg olyan srácok akik többre vágynak egy éjszakánál


2015. máj. 16. 23:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Igen vannak, és nyugi nem írok.
2015. máj. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Én többre vágyom, csak nincs időm az ismerkedésre, mert folyamatosan melózni kell, apró pénzért.. 26/F
2015. máj. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Most lettem 26 :D
2015. máj. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
66%
Vannak, miért ne lennének. De a nők 99%-a úgyis a nagydumásoknak dől be, ők izgatják a fantáziájukat.
2015. máj. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
30%

"21 évesen én már komolyabkomolyabb (?) kapcsolatra vágynék"


ne írj ilyet,mert öregnek érzem magam miattad!


szerintem felesleges ebben a korban.Komoly kapcsolat mondjuk egy év legyen maximum,de az már tényleg az!


a többség is így gondolja ahogy én

2015. máj. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
vannak, bár én 14éves koromtól mindig komoly kapcsolatot kerestem:D
2015. máj. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Persze..az én barátnőm pont azért csalt meg mert h neki nem kell komoly még, mert én azt terveztem vele..pedig 22, szal 1-2 ember miatt nem kell véleményt alkotni.
2015. máj. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
47%

Én is úgy vettem észre, hogy nem akarnak komoly kapcsolatot ebben a korban a fiúk


L20

2015. máj. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
93%

Vannak, elég sokan.

Rossz helyen ismerkedsz, illetve részben statisztikai okok miatt nem találkozol velük.

Számoljuk össze, mondjuk 5 év alatt hány alkalommal próbálkozik ismerkedéssel olyasvalaki, aki mindig csak egyéjszakásra vágyik, és hány alkalommal olyan, aki komoly kapcsolatra vágyik (és nemcsak vágyik, hanem legalább időnként össze is jön neki, vagy akár végig tartós kapcsolatban van).

2015. máj. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Hát mert hány évese kéne komoly kapcsolara vágyjak?

Egyébként nem egy két emberrel tapasztaltam ezt,azt is megérten hogy sokan még élni akarnak de én sokkal jobban vágynék egy érzelmi kapcsolatra mint arra hogy buliban mindenkivel kavargassak...

2015. máj. 16. 23:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!