Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak még olyan 20-25 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még olyan 20-25 éves pasik akik komoly kapcsolatra vágynak? Vagy csak nekem sikerül mindig olyanba belefutni aki csak egy egy éjszakára vágyna?

Figyelt kérdés

Bárki oda jön buliban, vagy akár rámír neten egy idő után kiderül hogy ő semmi komolyat nem akar... 21 évesen én már komolyabkomolyabb kapcsolatra vágynék

Nem itt szeretnék társat találni... Csak szeretném tudni vannak-e meg olyan srácok akik többre vágynak egy éjszakánál


2015. máj. 16. 23:24
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

#20


most magadból indultál ki?

2015. máj. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Kurtz Bickle ***** válasza:
Azért annyival megtisztelhetnéd ezeket az egyedeket, hogy nem "pasiként" hivatkozol rájuk, hanem mondjuk férfiként.
2015. máj. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Az a gond h "striciknek beadod magad mint más csajok a jófiúkat akik komoly kapcsolatot akarnak koccolva vannak.Tapasztalatból látom mi megy körülöttem.
2015. máj. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!