Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy nem találok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy nem találok egy normális lányt se?!

Figyelt kérdés
Egész egyszerüen a helyzet ott kezdődik hogy ,fenntvagyok 2-3 társkeresési oldalon,lehet keveset mondok.. de ráirtam már vagy 100 nőre,amiből kb egy kézen megtudom számolni hányan válaszoltok,akik időközben lekoptak,akkor hogyan tovább?Ha buliba is megyek általába én vagyok a sofőr,olyankor meg kifordult részeg p.csákat látok hogy a kedvem elmegy az egésztől,megmondom őszintén kicsit kezdem érezni hogy nagyon itt lenne az ideje egy komoly kapcsolatnak,mert látom a korombelieket hogy stabil párkapcsolatban vannak X-éve,valakinek már gyerek is van,valaki adhatna valami tanácsot?!Eddig soha nem adtam fel semmit az életem során,de úgy érzem ez lessz az első dolog...25/F

2015. máj. 17. 00:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
60%

Add fel, és meglátod, rád talál majd a szerelem magától.

A társkeresőkről azonnal töröld le magad, csak az idődet pocsékolod, semmit nem érnek!

2015. máj. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
76%
Add fel és tanuld meg, hogyn lehetsz boldog egyedül. Ha pedig majd a párkpcsolatot max. fűszernek fogod látni az amúgy is jó életedhez, nem pedig létfontosságú összetevőnek, talán majd nagyobb lelkesedéssel és sikerrel vetheted magad bele újra, de ha nem, az sem baj, mert már nem is fogod ennyre keserűen megélni a kudarcot.
2015. máj. 17. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm,várok meg 1-2 napot ,aztán kitörlöm magam minden ilyen baromságból magam,kiváncsi leszek!
2015. máj. 17. 00:45
 4/20 anonim ***** válasza:
64%
Pedig tele van a világ normális lányokkal. Ha elég érzékenyek az antennáid megtalálod őket.
2015. máj. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
21%
Ha vonzó lennél rajtad lógna egy csomó nő, akik közül kedvedre válogathatnál! Ha a kacsa nem tud úszni nem a víz a hülye!
2015. máj. 17. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A felhasználó ***** válasza:
100%
Rossz helyeken keresed őket. Bárokban, társkeresőkön nincsenek.
2015. máj. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

A társkereső oldalakon, meg telefonszámos hirdetések közt ne keress, mert három eset van. Találsz valakit aki visszaír, és vagy el se megy a randira, vagy jól átvág, csak utána dob. A harmadik eshetőség, hogy nem ír vissza, úgy biztos nem járod meg vele.

Kár költeni is rá mert a fele kamu párkereső, a másik fele meg unatkozik, kis részük meg vadászik ugyan, de olyan elvárásokkal, hogy annak ugyse fogsz megfelelni, hacsak nem te vagy valamelyik arab olajsejk egyenesági leszármazottja.

2015. máj. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Igazándiból az eggyik oldal által 2csajnál is voltam,de mindketten olyan elvárásokat támasztottak felém hogy az valami hihetetlen volt,plussz messze is volt,de összejött a találkozó szóval sikerült,de engem az borzaszt el a legjobban hogy ráirok vagy 100 nőre és kb 3válasz ha jön összetehetem a kezem,ez egy vicc de komolyan...Na mindeggy most eltöröltem magam ilyen oldalakról!
2015. máj. 17. 20:00
 9/20 anonim ***** válasza:
Ez furcsa, én csak akkor nem írok vissza ha nagyon nagyon taszít a srác, és ezt nem szeretném megmondani neki, ezért inkább semmit sem írnék, de ha csak nem tetszik, akkor biztos válaszolnék.
2015. máj. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
én is ugyanazokat tapasztaltam, mint a kérdező. de sztem ezzel sokan vagyunk így.
2015. máj. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!