Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy nem találok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy nem találok egy normális lányt se?!

Figyelt kérdés
Egész egyszerüen a helyzet ott kezdődik hogy ,fenntvagyok 2-3 társkeresési oldalon,lehet keveset mondok.. de ráirtam már vagy 100 nőre,amiből kb egy kézen megtudom számolni hányan válaszoltok,akik időközben lekoptak,akkor hogyan tovább?Ha buliba is megyek általába én vagyok a sofőr,olyankor meg kifordult részeg p.csákat látok hogy a kedvem elmegy az egésztől,megmondom őszintén kicsit kezdem érezni hogy nagyon itt lenne az ideje egy komoly kapcsolatnak,mert látom a korombelieket hogy stabil párkapcsolatban vannak X-éve,valakinek már gyerek is van,valaki adhatna valami tanácsot?!Eddig soha nem adtam fel semmit az életem során,de úgy érzem ez lessz az első dolog...25/F

2015. máj. 17. 00:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

"Ha vonzó lennél rajtad lógna egy csomó nő"

Ja, csak a vonzóság csupa rossz dolgot jelent. Ez a nem mindegy.

2015. máj. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
A társkeresők nem olyan borzasztó helyek, de fényévben egyszer lehet olyanra bukkanni, aki valóban minden szempontból tetszik neked, és még ott a kérdés, hogy ez fordítva igaz-e. Egyébként én pártolom a netes ismerkedést bárki bármit mondjon. Sok embert ismertem meg neten keresztül és semmivel sem voltak szerencsétlenebb kapcsolatok, mint az olyan, akit ismerős által ismertem meg stb. Egyszerűen arról van szó a társkeresőnél, hogy a csini csajoknak naponta 30-40 levél érkezik, és bőségzavarukban és időhiányban általában azzal kezdik, hogy megnyitják a képet, és ha az szimpi, akkor megnézik az adatlapot, elolvassák a levelet. Ha minden tetszik, akkor válaszolnak is, na ez az, ami ritka. Vannak olyanok is, akik kapcsolatban vannak, de sérül az egójuk, és a neten udvaroltatnak maguknak...no comment. Az egyik leggyorsabb és legeredményesebb módja a netes ismerkedésnek a közösségi oldal. Pl facebook, twitter, hotdog stb. Ott látod a képet, látod, hogy kapcsolatban van-e stb. Ha pl nagyon le van korlátozva az adatlap, akkor az a csaj eleve elég gyanús, hogy kavarógép, vagy majrés. Mondanám, hogy a neten kívül ezer helyen lehet még ismerkedni, de hazudnék. Általában ugyanis nincs minen embernek akkora szerencséje, hogy ha beiratkozik valamilyen kurzusra, akkor pont talál egy egyedülálló, korban hozzá illő illetőt, akivel azonnal egymásba szeretnek blabla. A nyilvános helyen leszólítgatós pasik pedig általában járnak sok szerencsével. A hírekben folyton azt halljuk, hogy ilyen gyilkosság, olyan emberrablás. Jóformán ott tartunk, hogy ha fényes nappal menni kell valahová, akkor sietősre fogjuk. Így ha egy idegen férfi odalép ismerkedni, kb elintézzük annyival, hogy "bocs, sietek". És persze van, hogy tényleg sietünk, mert megyünk valahová ha már egyszer elindultunk. Ugyan kinek van ideje megállni beszélgetni?! Patthelyzet. Magára a kapcsolat hiányára viszont ne koncentrálj, ne görcsölj. Ha az ember kinyitja a szemét azt látja, amit látni akar. Ha arra figyelsz, hogy másnak van valamije, ami neked nincs, üresnek fogod érezni magadat, és elkezdesz a hiányra koncentrálni. Ezáltal nem fogod észrevenni, ha az élet eléd dob egy lehetőséget, mert azt fogod érezni, hogy ez veled nem történhet meg, nem érdemled meg, különben is biztosan csak átverés. Egyszerűen higgy benne, hogy neked is lehet jó. Ha hiszel magadban sikerülnek a dolgok. Ha nem hiszel, akkor pl egy lábast is kiejtesz a kezedből, mert nem vagy képes elhinni, hogy meg tudod tartani. Sarkalatos példa, de a lényeg szerintem kivehető. Azt pedig nem tudhatod, hogy az a bizonyos általad stabilnak vélt párkapcsolat valóban az-e. Tudod okos ember nem teszi ki a gondjait az ablakba, hogy mások kárörvendhessenek. 25 évesen férfiként egyébként nem gáz, neked még tényleg nem kell aggódnod. Ha 33 éves nő lennél, aki már lassan az első gyerekét is rizikósan szülheti, és még pasi se lenne, akinek szüljön, akkor kellene aggódnod. Ja és még egy jó tanács: Buliba csak azért menj, mert jól akarod érezni magadat, és ne azért, hogy csajozz! Hidd el a normális lányok nem isszák magukat részegre,-maximum spiccesre- és bulizni ők is csak a szórakozásért járnak. Az életedben pedig semmit sem kell feladnod, amire vágysz, mert amíg vágysz rá addig mindig meglesz az esély, hogy előbb-utóbb meg is kapd!
2015. máj. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Az a baj, normális pasit se nagyon lehet találni. Társkeresőztem sokáig (nekem tényleg nem nagyon van más lehetőség.)

Akik írnak, vagy csak szexelni akarnak, vagy valami defektjük (ez alatt sokmindent értek, és nem feltétlen külsőségekre gondolok.)

2015. máj. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
milyen defektek? honnan tudod? (miből szűrted le?)
2015. máj. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Előző:

Ha csak írás (tehát nem jutunk el a találkozásig):

Helyesírás, normális fogalmazás teljes hiánya.

Teljes kitárulkozás (első, vagy második beszélgetésnél leírja az egész életét, olyan részletekkel, amik mondjuk túl bizalmasak ahhoz, hogy egy ismeretlennek elmondja.)

Találkozás nélkül a jövőt tervezgeti, úgy kezel, mintha már együtt lennénk.


(Ami nem defekt, de nálam kizáró ok, és ezért lehet szemétnek tartani, az életkor és etnikai hovatartozás.

Na meg a távolság... Magam mögött egy 1 éves távkapcsolattal, amin k... nehezen tettem túl magam, soha többé nem vágnék bele.)


"Rejtett" "defekt" (ami mondjuk kölcsönös szimpátia alapján történő találkozásokkal jár, és ezek alatt derül rá fény): Alkoholizmus, rendszeres drogfogyasztás, mániákus hazudozás (mikor már ő sem tudja, miről mit mondott), viselkedés-zavar, szociális problémák, idegrendszeri (rám is kiható) betegségek (volt benne részem....), az enyémmel nem összeegyeztethető életvitel.

2015. máj. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
12es köszönöm szépen,aranyos vagy :),te lennél a 33éves nő?egyébként 15ös nem,nincs semmilyen defektem...legalábbis nemtudok róla :D
2015. máj. 23. 13:26
 17/20 anonim ***** válasza:
12-es válaszoló vagyok. Nem, nem 33 vagyok, hanem 22 :) ;) Örülök, hogy segíthettem.
2015. máj. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Ja, aki nem jól szocializált, az már defektes...

Látszik, hogy a nagy dumagépek bolygója ez, szánalmas.

2015. jún. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Utolsó: Nem egészen.

Nem így értettem. De akinek az az élet, hogy a szabadidejében nonstop ülni otthon a lakásba, a sarki kisbolt egyenesen kirándulásnak számít, én azzal nem akarok kapcsolatot. Most akkor felszínes vagyok lehet, de nem érdekel.

2015. jún. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Utolsó: Ez elég rossz következtetés. Honnan tudod, hogy ő csak ezt akarja? Én pl. szívesen megyek kirándulni, vagy bárhova, ha van valaki mellettem és együtt tudjuk az élményeket átélni. Az, hogy valaki egyedül van, és nem megy sehova, az nem azt jelenti hogy nem fog, csak egyedül sok minden az életben borzasztóan unalmas. Egyedül.
2015. jún. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!