Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyre több szeretethiányos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyre több szeretethiányos, társtalan, magányos férfi-nő van körülöttem és ugy általában. Miből adódik ez szerintetek?

Figyelt kérdés
Persze vannak akiknek nemelég az aki van, aki imádja őket.Az megérdemli hogy magányos legyen.
2015. máj. 17. 09:07
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
46%
Érdekes én nagy általánosságba meg azt látom, hogy a pasik várnak el olyan dolgokat amiért semmit nem tettek. Felelősséget hírből sem ismerő, magával szembenézni nem merő sirdogáló kisfiúk tömkelege. Nyílván nem a nőket a nőket akarom védeni, szerintem hányingerkeltő mikor valaki kitartottságra utazik úgy, hogy ő egy csinos pofin kívül semmit nem tud felmutatni. De nekem legalább annyira visszás mikor egy pasi elvárja a tiszteletet ill. neki alanyi jogon jár barátnő (persze csinos) csak mert farok van a lába közt.
2015. máj. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
0%
#20 Én jobban hiszek a saját szememnek, mint a statisztikáknak. Bárhol járok, bárhova nézek, SOKKAL több fiatal férfit látok, mint fiatal nőt.
2015. máj. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Elszállt igényektől, illetve, ha valami probléma van, akkor jön a hiszti meg a durci ahelyett, hogy a párok megbeszélnék egymással.


Nekem is volt olyan, akinek azt mondtam, hogy engem X dolog nem érdekel. Erre annyira bedurcizott, hogy többet nem is hallottam felőle, hiába próbáltam keresni.

2015. máj. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
67%

A duci nőket is beleszámoljátok a "nő" kategóriába?


Tényleg érdekel, mert észrevettem, ha egy férfi nőről beszél, akkor 16-35-ig, sovány, szép nőkre gondol.


Nem kövérre, nem csúnyára, nem 50 évesre.


De ha férfiakról beszélnek, akkor oda mindenki beletartozik. A gebe, a kövér, a helyes, a csúnya, a szőrös, a bajszos, az öreg, a fiatal, stb.


Bár talán a helyes nem, mert az az "ellenség".

2015. máj. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Egyébként meg szerintetek nekem pl. van kedvem olyan pasival összejönni, aki a sárga földig lehordja a nőket? Miért akar nőt, aki nőgyűlölő? Erről az oldalról csak azt tanultam meg, hogy a pasik vagy jóképűek, de bunkók, vagy átlagosak/csúnyák, és szembe kedvesek, de az egész női nemet lenézik. Ha jársz velük, hercegnő vagy, ha szakítasz velük, büdös qrva. És igazából végig büdös qrva voltál, csak nem mondták ki hangosan.


Ti lennétek együtt olyan nővel, aki minden nap arról okoskodik, hogy milyen szarok a férfiak?

2015. máj. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
# 25 Ne haragudj meg, de hülye vagy, erre nem tudok mit mondani!
2015. máj. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
"Persze vannak akiknek nem elég sz aki van....."ezzel nem értek egyet gondolj csak bele hiába van akit szeressél és szereted is de ő nem törödik veled ,nem figyel rád szinte csak egy kellék vagy sz ő életében mert úgye így kényelmes és biztonságos.Te is magányos lennél ha így kelenne élned azzal az emberel akit te szeretel és gondoskodol, törődöl vele csak nem oda vissza működik az egész.
2015. máj. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

"Én jobban hiszek a saját szememnek, mint a statisztikáknak."


22-es: többféle statisztika létezik, van ami ilyen olyan okokból könnyen kozmetikázható (pl a munkanélküliségbe beleértjük e azokat, akikről tudjuk, hogy élnek, de se nem keresnek munkát, se nem folyamodnak segélyért, vagy a közmunkásokat), és vannak statisztikák, amik viszonylag nehezen kozmetikázhatóak (és nem is nagyon érdemes őket). Ilyen például a korfa, azt azért elég jól meg lehet mondani, hogy 1-1 korosztályban hány nő és hány férfi van...


Persze, ha Neked az a fix ideád, hogy a gyíkemberek a világkormány és a chremtrail mellett a korfa statot is hamisítják, akkor ezzel valóban nem lehet mit tenni...

2015. máj. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Kérdező, Te milyen nemű vagy?
2015. máj. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
29-es Nő vagyok!
2015. máj. 18. 14:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!