Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nézik le sokan ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézik le sokan ennyire a nőket?

Figyelt kérdés
Folyamatosan megy az általánosítás, de csak negatív dolgokról. A nők csak a pénzre utaznak, a nők csak lógnak a férfiak nyakán, nem tudnak tájékozódni, nem tudnak a pénzzel bánni, nem értenek ehhez, nem értenek ahhoz. Minden általánosítás szinte csak negatív. Nincs olyan dolog, amiben a nők jobbak lennének ezek szerint.

2015. máj. 17. 13:33
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
szendvicskészítésben jobbak vagytok :D
2015. máj. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

"Az igazi különbség az, hogy a férfiakat szabad szidni, a nőket meg nem. Ez a sokadik kérdés, hogy miért bántják a nőket. A férfiakat bezzeg nyakra-főre lehet becsmérelni, senkit sem érdekel."


Több ezer évig fordítva volt, most ti is kibírjátok.


Amúgy én is arra gondolok, hogy ez a lenézés nemcsak itt az oldalon nyilvánul meg, hanem az életben, csak ott szalonképesebben, mint ahogy egyik válaszadó is írta. Sok helyen hallom folyamatosan ezeket a beszólásokat, néha viccesen megjegyezve, néha komolyan, de mindig és mindenhol ugyanazok a negatív dolgok. Vég nélkül. Én csak nézek ilyenkor, hogy hogy lehet ennyire lenézni a női nemet?

2015. máj. 17. 19:52
 23/29 anonim ***** válasza:

"Több ezer évig fordítva volt, most ti is kibírjátok."


Mi van? Én tehetek talán róla meg a többi férfi?! Ekkora paraszt választ adni!!!

2015. máj. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
30%

Akkor írok is már egy példát. Lehet olvasni itt a neten a "pasilekoptató szövegeket", amik arról szólnak, hogy miképp lehet a normális próbálkozókat is minél bunkóbb módon elküldeni a sunyiba. És ez sokaknak még tetszik is!A férfiak mikor csinálnak ilyet? Igen, vannak nőket kifigurázó viccek és valóban vannak, akik kifogásokat emelnek a nők mai viselkedése ellen, de soha nem írnak olyat a netre, hogy milyen tapló beszólásokkal lehet taccsra vágni őket!

Egyébként éppen ezért nézik le sokan a nőket, mert lassan már semmi nőiesség nincs bennük, miközben az előjogaikra meg folyamatosan hivatkoznak.

2015. máj. 18. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:

Utolsó: 1 én még egy ilyet se olvastam. 2 Szerintem ez azért van, mert sok férfi valóban jobbnak akarja mutatni magát, mint amilyen valójában. Ez nem azért van, mert semmit nem érő alakok, hanem azért, mert valamiért szeretnek lódítani és ez a végén mindig kiderül. Vannak is erről szóló könyvek. De sok nő már átlát rajtuk és idegesítik a hazugságok, meg a több ezer ismerkedős levél, de főleg az, hogy sok pasi inkább csak a sikerélményre vágyik és nem igazi társra. Az is kezd kiütközni, hogy vannak olyan férfiak, akik tök jól elvannak egyedül és abszolút semmi szükségük arra, hogy egy nő lógjon non-stop a nyakukon. Hány ilyen panaszkodást hallottam már, hogy a pasit idegesíti a barátnője, mert mindig csak a nyakán lóg és szeretne a haverjaival lenni, meg se tudom számolni! Az meg tök mindegy, hogy sok pasi birtokló és a lány nem barátkozhat azzal, akivel akar, mert jaj szegény pasinak sérül az egója. Szóval az ilyen kapcsolatok mögött szerintem csak a sikerélmény utáni vágy van, hogy lássa a világ, hogy elért valamit az életben, pl azon keresztül, hogy van barátnője. 3 A mai nők nem elveszítik a nőiességüket, csak ébredeznek a több ezer éves elnyomás alól. Ez most hülyén hangzik és természetesen nemcsak a férfiak hibája, mert az elnyomáshoz két fél kell és egyik se erősebb a másiknál, csak a nők hagyták magukat. Én is lenézem az olyan nőket, akik hagyják magukat elnyomni. De úgy látszik, ennyi idő után végre van egy két olyan nő, aki nem. Ezt nevezik nőietlennek:D Hülyén rögzült ez be a társadalomba.


Nem akartam általánosítani, bocs, ha így jött ki. Amúgy személy szerint jobban becsülöm azokat a férfiakat, akik inkább beismerik azt, hogy mit nem sikerült elérniük az életben, mint azokat, akik lehazudják a csillagokat az égről és csupa jót mondanak magukról.

2015. máj. 18. 14:21
 26/29 anonim válasza:

Van pénzed, van nőd.


Nincs pénzed, nincs nőd

2015. máj. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
És ha a nőnek van pénze?
2015. máj. 29. 14:38
 28/29 anonim ***** válasza:

(#26 folytatásaképp)

...

c) Nincs pénzed, van nőd.

d) Van pénzed, nincs nőd.


b) számára a) is frusztráló, de d) számára látni c)-t, na ez az igazán érthetetlen és frusztráló, amikor elvileg minden van és tök boldogságnak kéne lennie, gyakorlatilag meg mégsincs semmi (lásd pl. annak a srácnak a kérdését, aki már rengeteget qrvázott, de végre komoly kapcsolatot szeretne, és itt kért segítséget).

2015. máj. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
Egy nőnek miért lenne kötelező szülni családot alapítani? Éjjel nappal a férfi kegyeit nézni hogy jajj mit akar az uram. Nem szeretnek gyereket sem családot,és akinek ez nem tetszik akivel vagyok hogy nem házirabszolga vagyok aki azért van hogy szép legyen főzzon mosson takarítson gyereket neveljen annak el lehet tolni a biciklit. Akinek nem teszik ez van. Ha együtt vagyok valakivel fogadja el hogy tekintsen egyenlő felkent és h mindent házimunkába segitsen
2018. febr. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!