Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a project budapestes gyerek csak számomra irritáló?

Figyelt kérdés
Egy ilyen ismerkedési tanácsadó srácról van szó, nemrég fedeztem fel youtubeon, elég sok feliratkozója van, ezért gondolom, hogy lesz itt, aki hallott róla.
2015. máj. 17. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:

PUA szarságra vagy Randigurura gondolsz?

PUÁnak egyik könyvét olvastam, de nemtetszett bár vannak benne érdekes dolgok, pl. hozd magad minnél hülyébb helyzetbe bemész egy bevásárlóközpontba és kérdezgess hülyeségeket az emberektől, mert úgy ha leégeted magad nem fogod utána annyira szorongva és feszengve érezni magad ha egy lánnyal kell beszélni. Többi része meg elég szánalmas, mert úgy ír a nőkről mintha valami használati cikkek lennének.

2015. máj. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem tod kiröl van szó, utána sem nézel, mégis irsz valami hülyeséget...
2015. máj. 17. 21:39
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
talán linkelhetnéd az illető csatornáját vagy egy videóját és nem írnék hülyeséget. :D mert elég sok ilyen ismerkedési tanácsadó youtube csatorna van. :D
2015. máj. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2015. máj. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó ég!!! Nem, engem is baromira irritál. 2 videójába néztem bele, de elég is volt. Hadar, nem tudja magát kifejezni. Nem hiszem, hogy a tanácsai bármelyik pasinak tudnának segíteni.
2015. máj. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
talán linkelhetnéd az illető csatornáját vagy egy videóját
2015. jún. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!