Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nincsen fiúm, már az öngyilkos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincsen fiúm, már az öngyilkosságon is gondolkodtam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Voltak párkapcsolataim, amik rövid ideig tartottak. Volt akivel élőben ismerkedtem meg, volt olyan akivel az internetről ismerkedtem meg, de hülye indokkal lekoptattak, anélkül hogy tudnám mi volt a valós probléma.
2015. máj. 18. 12:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Pár pofontól nem kell pofára esni. Inkább hagyd abba az önsajnálatot és próbálkozz újra, meg újra, jöjj rá, mik a rossz tulajdonságaid és változtass. Neked legalább már volt kapcsolatod, nem vagy egy veszett ügy, csak siránkozós. Az mit mondjon, akinek még sosem volt senkije?

20/L

2015. máj. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Normális ember nem gondol az öngyilkosságra attól még hogy nincs senkije... szóval keress fel egy pszichológust. Ha meg ismerkedni akarsz járj szórakozni vagy sportolni vagy akárhova ahol emberek vannak és ismerkedni lehet. És persze kezdeményezz, ne mindig a másikra várj.
2015. máj. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedjünk.

21/F

2015. máj. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Változtass az életeden. Ami kimozdít a mindennapokból. Nekem is át kellet esnem ezen. Leszoktam a cigiről, kocsmázást is minimalizáltam. Elkezdtem sportolni. Nem mondom hogy sportolj, mindenkinek más ami kikapcsolja. Napozás stb. nem tudom. Életkortól is függhet, amit nem osztottál meg velünk. Elején nagyon nehéz volt. Pár hónap után kezdett jobb kedvem lenni, jobban éreztem magam. Nem unott fejjel mentem melózni. Stb. 26/F
2015. máj. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A depressziódat nem fogja megoldani, ha találsz magadnak valakit, csak elnyomja egy ideig, amíg el nem hagy vagy egy másik inger fel nem tüzeli újból. A megoldás az a belső szintű változás. Szemléletváltás, önmagad elfogadása, az elméd lecsillapítása, mert a legtöbb esetben a múlt miatti rágódás vagy a jövő miatt aggódás generál depressziót, amikor az ember nincs a jelenben.

Ezt a két részes előadást tudom neked ajánlani, mert nekem sokat segített:

https://www.youtube.com/watch?v=gL3TTM30zeY&hd=1

https://www.youtube.com/watch?v=vMgZtk6XPoE&hd=1

2015. máj. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Próbálkozni kell tovább. Itt az oldalon is most ha szeretnél egy csomó sráccal tudnád ismkerdni, társkeresőn, biztos lehet suliban/munkahelyen is, stb. Ne add fel pár rossz tapasztalat miatt
2015. máj. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én szingli vagyok, írj ha gondolod.
2015. máj. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Költőnő? ***** válasza:
felnőtt párkapcsolatok!!!!
2015. máj. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Már rég elmúltam 20. Mi ebben olyan hihetetlen?
2015. máj. 18. 13:16
 10/11 anonim ***** válasza:
9.: nem a korodra utalt az előző, hanem a gyerekes, hisztis hozzáállásodra.
2015. máj. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!