Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 18/L Minél többen írjatok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18/L Minél többen írjatok! Bejövök neki? Hogyan csábítsam el? Mennyi az esélyem nála? 18/L

Figyelt kérdés

Van egy srác. Az évfolyamtársam, faktról ismerem. Ott már egy párszor hozzám szólt, más lányokhoz mondjuk nem. Bejelölt facebookon, lájkolja az összes képem és sok kiírásom. Írt is nekem sulis témában, amibôl aztán hosszú ismerkedôs beszèlgetés lett. Összesen háromszor chateltünk, és legutóbb (2 hete) úgy köszönt el, hogy kérdeztem beszélünk-e még, ô erre "mindenképp". Na azóta nem beszéltünk, én nem akartam írni, nehogy nyomulásnak vegye.


Ô egyebkent csendes fiu, es felenk is szerintem. Mindig ugy köszön hogy a nevemet is kimondja. :) Aranyos nagyon és azt hiszem én belezúgtam. De már suliban sem látom, mert elballagtunk, ráadásul a megyén belül más városban lakik.


Mit gondoltok? Szerintetek mennyi az esélyem? Tetszem neki? Mit tegyek, hogy ô kezdeményezzen?


Minél többen írjatok, köszi! :)


2015. máj. 19. 19:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tetszel neki. És ha nem vennéd észre, már kezdeményezett is... Nyugodtan írhatsz neki ezúttal te, nem fog letörni a kezed. Sőt, az még jobb lenne, ha élőben beszélgetnétek, menj szépen oda hozzá!
2015. máj. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 B.I.G ***** válasza:
100%
HÁT IGEN ELÉRT TÉGED IS 2015.Mostmár a csajok tökösebbek mintezek a bohócok én nem tudom senki nem tud egy értelemes fiú gyereket csiálni.Mind egy mulya f/sz nektek meg még tetszik is.Nem értem.Na mind1 szóval már a lányok szoktak kezdemnényezni én úgylátom,főleg írod a fiúcska még félénk is ha akarsz tőle valami jobb ha te keresed fel mert lehet neki nincs vér a tökében.Én is had kérdezzek már akkor.Mi tettszett meg benne?Hogy olyan mint egy félős kislány vagy mi?
2015. máj. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
"én nem akartam írni, nehogy nyomulásnak vegye" - Oké, most sült ki az agyam.
2015. máj. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen. Ő már kezdeményezett, de te leszarod, jelen helyzetben ezek a tények.
2015. máj. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

#1 Csak úgy odamenni hozzá nem tudok, mert más városban lakik, ahol nekem semmi dolgom. :/


#2 Például a humorérzéke tetszik, meg az hogy nagyon jószívû. Amúgy csak csajozás téren értettem hogy félénk, mert egyébként úgy látom hogy nem az. :)


Köszönöm az eddigi válaszokat, további meglátásokat is nagyon szívesen fogadok! :)

2015. máj. 19. 20:02
 6/18 anonim ***** válasza:
Írj már rá!
2015. máj. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
#3 Dehogy szarom le, hogy kezdeményezett, ha ez tényleg az volt. Csak én írtam legutóbb, gondoltam majd esetleg ô ír legközelebb.
2015. máj. 19. 20:05
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Kit érdekel ki írt legutóbb, most egy ilyen hülyeség miatt inkább elszalasztod a lehetőséget a sráccal?

Nyugodtan írhatsz neki, meg is kérdezheted mit csinál hétvégén, elhintheted, hogy ráérsz és unatkozni fogsz (már, ha tényleg ráérsz), akár még el is hívhatod találkozni, ha ő nem.

2015. máj. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ha akarod őt akkor írj rá amíg meg nem tudod mi a helyzet.

Szerintem most az történik,hogy mindketten ültök a gép előtt és a másikra gondoltok,de egyikőtök sem tesz semmit.Ez hülyeség,félre kell dobni a büszkeséget.

2015. máj. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem is írhatsz neki, főleg ha félénk.


Mondjuk nem árt előtte megnézni az adatlapját hátha megismerkedett valakivel az elmúlt hetekben és ki van írva hogy: kapcsolatban vele: Tóth Juliska


Ha nincs Tóth Juliska akkor írj neki valamit amivel kicsit próbálod elütni hogy te kezdeményezel.

Például:


- na most meddig várjak még hogy írjál ?


- nem arról volt szó hogy beszélünk ? akkor ?


- nekem kell játszani a fiút hogy én írok elsőnek vagy mi van ?


Hátha felébred csipkerózsika álmából és rájön hogy kinek a lába között van f.asz

2015. máj. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!