Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha még a neten se megy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még a neten se megy az ismerkedés, akkor mi történne, ha élőben próbálnám meg?

Figyelt kérdés
2015. máj. 26. 03:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Esetleg próbáld ki, és akkor kiderül
2015. máj. 26. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A puding próbája az evés.Hajrá..menni fog.:)
2015. máj. 26. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Neten miért nem megy? Nem tudsz fenntartani hosszabb levelezést, mert sosem kérdezel és a másik megunja? stb. Ezen lehet javítani, ha tudatosítod magadban a dolgot.
2015. máj. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem se megy se neten sem élőben. Írhatok bármit nem válaszolnak vissza. Talán annyit miért merem a címzettet bármivel is zaklatni. Élőben rosszabb. Látják, hogy kancsal vagy púpos vagy. Örülsz ha nem koldusnak néznek. Istenem miért nem adsz jó külsőt és sok pénzt? Mennyi mindenki velem akarna lenni!!!!
2015. máj. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%

szerintem élőben jobb, mert ott azért sokkal de sokkal több szempont alapján tud dönteni az ember, nem csak egy lelketlen kép alapján- én ráadásul nem is vagyok fotogén, borzasztóan nézek ki fényképeken, élőben meg hűhaj ;) lehet, veled is történhet hasonló-, és sokkal könnyebb fenntartani valaki érdeklődését, lenyűgözni szóban, mint írásban. Ott azért előbb tudod érvényesíteni a személyiséged varázsát, mintha valakinek küldesz egy képet, és az alapján várod, hogy na, mi történik.


Azoknál meg, akik kicsit hátrányosabb helyzetben vannak ránézésre, sosem értettem, miért olyan helyeken próbálkoznak, olyan helyzeteket teremtenek, ahol semmi más szelekciós tényező nincs, csak a külső. Elmész egy buliba és táncolnál egy lánnyal, szerinted a diszkó annyira beszélgetős hely? Vagy majd nagyon "kedvesen és odafigyelőn" akarsz táncolni? Ha ránézésre nem tetszel neki, akkor persze, hogy ilyen helyzetben el fog küldeni, ahogyan a neten is.


Keress valami társas hobbit, ami tánctól sakklubbig bármi lehet, ami érdekel, csak mindenféle emberek legyenek ott. Egyrészt, lesz egy hobbid, amit szívesen csinálsz, másrészt meg új emberekkel ismerkedsz meg, és ha nem rögtön nyomulsz, hanem szép lassan alakulnak ki az érzelmek, akkor sokkal több esélyed van, mert akkor külsőtől függetlenül észrevehetik azt is, ami ránézésre nem mindig mutatkozik meg.


De mit is beszélek, ez sok energiát és időbefektetést igényelne, amire nem mindenki hajlandó, főleg a netes társkeresés kényelmeihez képest...

2015. máj. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hozzá kell tenni, hogy ehhez a hobbitémához nagy szerencse kell, mert egy ismeretség még nagyon messze van egy párkapcsolattól, és még a bármilyen ismeretségig is el kellene jutni. Fene nagy szerencse kell ahhoz, hogy valaki egy ellenkező neművel megismerkedjen, és abból kapcsolat alakuljon ki. Sokan eleve nem is mernek kezdeményezni semmilyen ismerkedést, meg nincsen társas hobbijuk sem.
2015. máj. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem szerencse kell hozzá, hanem bizonyos készségek, amelyek tanulhatók.
2015. máj. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Adj bizonyos kézségeket és nagyon szorgalmasan tanulok.
2015. máj. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
5-ös. Én már sok mindent kipróbáltam. A tánc klub is nagyon bejött nekem mert úgy gondoltam, hogy ott sok lány van. Van csak én nem való vagyok oda. 196cm 130kiló. Azt mondták semmi esélyem, hogy megtanuljak táncolni annyira béna vagyok. Sakkozni nem nagyon fogok mert nem tudom, azt sem hogy melyik bábú melyik. Hol van olyan hobbi ahol sok nő van? Legyek virágkötő. Szegfűt nem tudom megkülönböztetni a rózsától!
2015. máj. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9: neked a sport az nagyonis kézenfekvő választásnak tűnik. Sok helyre megy nő is sportolni, ez nem csak a férfiak privilégiuma. És nem mellesleg ezzel súlyt is tudnál veszteni, ami -minő meglepetés-, tuti, hogy sokat segítene.
2015. máj. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!