Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A párom miért hiszi azt hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom miért hiszi azt hogy ő többmindent megtehet, nekem meg mindent megszabályozna?

Figyelt kérdés
Tömören arról van szó,hogy ha ő egész nap a mesztelen pic...at nézegeti a neten,én már ha csak egy jóképű pasi riportját vagy képét ha megnézem rögtön mondja 'nézm mára faszo...akat.Vagy neki van szabad tere de mindig megoldja hogy engem tudjon korlátozni.A gyerekekkel sem foglalkozik még távol sm annyit mint és és én is dolgozom ésmég a háztartás is az én feledatom,de nagyon ?ritka(1évben 1-2)hogy elvisszi a gyerekekket pl. jácórérre hogy tudja magamra is időt szakítani.Ha megemlítem neki még ő van felháborodva,és ráadádúl még csak nem is törödik velem.Íg ebben a formában én nem bírom folytatni de ő mintha nem is hallaná hogyha mondom neki nem is válltoztat semmin....most mi tévő legyek mindig könyörögjek hogy vagyunk mi is és jó lenne a ha nem elélnék egymás mellet....együtt nem volna jób neki.?
2015. máj. 28. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Először azt hittem, hogy apukádról beszélsz, az egész írásod olyan, mint egy gyereké, aki dühös a szüleire. Előbb neked is fel kellene nőnöd (nem csak életkorban) ahhoz, hogy érett, felnőtt kapcsolatod legyen. Viselkedj felnőttként és akkor veled sem korlátozó szülőként fog viselkedni a párod (feltéve ha akar felnőtt kapcsolatot).
2015. máj. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
sírok a helyesírásodtól!
2015. máj. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. máj. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Eltekintve a helyesirastol, a parod csak kihasznal. Nem fog megváltozni, neked kell lépned. Ehhez viszont nagyon sok lelki ero kell.

Dontsd el, hogy igy akarod leelni az egesz életed vagy boldogan?

2015. máj. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Azért mert egy önző, uralkodni akaró szemétláda aki a tulajdonaként kezel téged és mindent amit egyszer megszerzett. Mindaddig kedves és jólelkű amíg az van ami neki kell, az meg már nem érdekli ha ő megkapta amit akart, hogy a másiknak mi jó. Az ilyen pasit, bármily hihetetlen is ott kell hagyni, mielőtt annyira átveszi az életed folött az irányítást, hogy már nem fogsz tudni nélküle élni. Főképp ha ő tart el és neked az egyetlen dolgod a háztartás, mivel ez esetben egyszerűen tőle függsz. Egy idő múlva azt veszed észre, hogy már ha akarsz se fogsz tudni változtatni az életeden.


Szóval nem, nem volna jobb, de nem neki, neked ha együtt vagytok, mert csak magaddal tolsz ki. Őt pedig egy cseppet sem érdekli mi történik veled, amikor nincs rád szüksége.

2015. máj. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tanulj meg irni, utana gondolkodj kivel vagy egyutt
2015. máj. 29. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Csak a negatív oldalát soroltad fel, de semmi pozitív. Nem tudjuk, mégis miért vagy vele még mindig (gyerekre fogni mindent nagyon kényelmes), ahogy azt sem, te hogy viselkedsz, veled mik a gondok (mert ugye a kérdező mindig makulátlan szent).


Ha így teszed fel a kérdést, ha csak ilyeneket írsz, mindenki felületesen rávágja majd, menjetek szét, "hiszen te jobbat érdemelsz".

2015. máj. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ennél bárki is jobbat érdemel
2015. máj. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hogy szülhettél ennek gyereket? Megoldás: kalap, kabát. Megváltozni nem fog, az biztos, max egy-két napig eljátssza neked a jófiút, hogy beetessen.
2015. máj. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!