Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
Rendszeresen sportolok, így az alkatomból nagyjából kihozom, amit lehet, állítólag az arcom se csúnya, igényesen öltözködöm, mások elmondása szerint kedves, okos és humoros is vagyok. Mégsem kellek senkinek. Még csak oda se jönnek hozzám a férfiak, hiába járok el bárhova. Miért van ez? Én miért nem kellek senkinek?
2015. máj. 28. 22:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
miért várod a csodát? te nyitnál esetleg?
2015. máj. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Mert nem jó helyen élsz, vagy nincs társasági köröd, barátaid. Nem vagy szociális típus, introvertált lehetsz. Azt sugárzod ki, hogy nehogy le merjen szólítani bárki is. Ilyesmik.
2015. máj. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
49%

Me' dagadt vagy, azé'.


[link]

2015. máj. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Hova szoktál járni? Majd én odamegyek hozzád :D
2015. máj. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A felhasználó ***** válasza:
53%
Na, egy újabb "miért nem jön a sült galamb" kérdés..
2015. máj. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Sok ffi nem is mer kezdeményezni.

Nekem is úgy kellett leszólítani anno a férjemet. Szerencsére egy buszmegállóban álltunk így tudtam egy hülyeséget kérdezni. Legközelebb meg már úgy mentem oda hozzá, mintha ezer éves haverok lennénk. Utólag azt mondta, hogy "úgy tetszettél, olyan aranyos voltál".

Szóval, ha tetszik valaki, kacérkodhatsz vele Te is nyugodtan, aztán majd elhív randira is.

2015. máj. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
gondolom neten, te se ismerkedsz?!
2015. máj. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Sajnos ez sokszor van igy.. En molett vagyok,anno mindig ugy ereztem azert nincs senkim mert "ronda az alkatom" majd mikor lattam,hogy nalam joval ducibb csajok mind párkapcsolatban vannak..Rájöttem nem azert van.. Elöttem írta valaki a társaságot.. Es ez igy van..nem mozogtam olyan társaságban ahol a pasik szeretik a ducibb csajokat,es a baráti köröm is mindig olyan volt..hogy ha pasi lennek ö mellettük én sem venném észre magam. :) ne busulj..keress mas társaságot,ismerkedj.. (nem netre gondoltam) ami késik azthiszem nem múlik :) ne add fel :)
2015. jún. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!