Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tetszem neki, vagy csak azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem neki, vagy csak azért vislekedik így velem mert új vagyok? (bővebben lent) 20L

Figyelt kérdés

Hétfőn új munkahelyen kezdtem és egy velem egyidős munkatársat kaptam magam mellé, aki segít a feladatokban és akivel tulajdonképpen a jövőben együtt kell majd dolgoznom. Ő már egy féléve ott van, amit szeret is éreztetni velem, ráadásul nagyon jóban van a főnökékkel, amit pedig szeret előhozni. A munkámban mindig talál valami kivetni valót, kijavít, ami rendben is van de néha már tényleg ott keres hibát ahol nyilvánvalóan nincs. Ugyan akkor bármit mond elsőre megcsinálom. (Más munkatársak még egyszer sem panaszkodtak a munkámra, a főnök sem.)


Ezzel szemben, pénteken reggel már kávéval várt, "mert tudta, hogy jövök". Sokat beszélgetünk munka közben, rengeteg mindent mesél, érdeklődik és kérdez. Érdekli amit mondok, és úgy látom meg is jegyzi. Bár végül mindig az övének kéne lenni az utolsó szónak de szerintem ez már ilyen direkt cukkolás nála. Utalgat randilehetőségekre, általánosságban és kikéri a véleményem, hogy szerintem ez meg az milyen lenne. Kérdezett egy helyet ahova sokat járt, voltam e már. Mondtam hogy nem, mire rögtön akkor el kell mennünk majd oda. Szóba került hogy ide jöttem dolgozni, mire tet egy megjegyzést hogy "milyen jó, hogy ide jöttem".

Egyetemre járok, ő felajánlotta nekem hogy van a témában néhány könyve amit szívesen nekem ad ha segítség lenne nekem. stb. Sok ilyen apró megnyilvánulása van ami arra utal, hogy szimpatikus vagyok neki.

(Amúgy nincs barátnője.)


Egyik nap nagyon ellenszenves a viselkedése, bosszant és komolyan majdhogynem gyomorgörcs a nap vele, a másik nap segítőkész, kedves és szórakoztató. Amúgy még akkor is a környezetemben van amikor nem lenne muszáj, ebédszünetben is vagy valahol mellettem van, vagy minél közelebb.


Hülyén érzem magam, hogy 20 évesen ilyen kérdésen rágódok, mint valami tini lány, de nem igazán van tapasztalatom ilyen téren. Egy kapcsolatom volt eddig, az is egy éve. Nem tudom hova tenni a viselkedését.


Ötletek? előre is köszönöm a válaszokat!


2015. máj. 30. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez egyértelműen az érdeklődés jele a részéről, biztos akar tőled valamit.

Az, hogy ellenszenves és néha bunkó lehet attól is, hogy rossz napja van.

Óvatosságra intelek téged, veszélyes terültre tévedtél.

Neki lehet, hogy máshol nincs ismerkedési lehetősége és most, hogy te beléptél az életébe mint ismeretlen bepróbálkozik, hogy hátha....

Itt mindenféleképpen a te döntésed, hogy mit akarsz tőle.

Ha szimpatikus és megkedvelted, akkor beszélgethetsz vele és talán el is mehetsz vele valahova.

Azért ellőheted a nők ilyenkor szokásos szövegét, hogy "de csak baráti találkozó lesz" :)

Ne ugorj fejest a kapcsolatba, elvégre nem is ismered.

Ha rosszul sülnek el a dolgok, akkor még ott is kell hagynod a munkádat emiatt.

2015. máj. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! :)

nem úgy tűnik mintha nem lenne ismeretségi köre, sőt. Mindnekivel jóban van, mindenki örömmel köszönti. Legalábbis abból ítélve amit én láttam a múlt héten. Nem szeretnék fejest ugrani egy kapcsolatban, erről szó sincs. Ha esetleg úgy alakulna egyelőre úgy látom megadnám az esélyt arra, hogy jobban megismerjük egymást. De most még számomra idegen, és nem igazán tudom hova tenni a viselkedését. Lehet hogy rossz napja van néha de feltűnt, hogy másnak nem válaszol arrogánsan olyankor csak nekem. Lehet hogy egy kicsit önfejű.. nem tudom. Majd idővel kiderül. :)


Ami a munkahelyet illeti, ha rosszul is sül el akkor is valahogy kihúzom szeptemberig mert ez csak nyári munka most nekem. Szezonális. bár jobb lenne ha jól telne el ez a nyár és nem stresszelve a meló miatt.

2015. máj. 31. 15:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez az első munkahelyed? Jó ha tudod, hogy a legtöbb cégnél komoly hagyománya van a fiatal csajok befűzésének... A friss hús fotója gyakran hamarabb jár körbe a kollégák között, mint ahogy megkezdi az első munkanapját.


A kérdés inkább az, hogy mit akarsz kezdeni ezzel a munkával, mivel az esetek nagyobbik részében egy ilyen affér inkább csak a többi kollégával lévő kapcsolatodat ronthatja el. Szóval igen, valószínűleg bejössz neki, te vagy ráadásul az új hús, de jól fontold meg, hogy érdemes e belemenni, mert nem mindig van szép vége ezeknek a munkahelyi románcoknak...

2015. máj. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem olyan komoly munkahely azért, nem cég rengeteg kollégával. Egy családi étterem panzióval a Balatonnál. Jó hely, eddig végül is tetszik. Az biztos, hogy semmi hülyeségbe nem megyek bele, és megvárom míg nyilvánvalóvá válik, hogy is állunk. Nem azért tettem fel a kérdést mert tülkön ülve várom a nagy románcot az említett személlyel, csupán nem értem a viselkedését. tapasztalatlan vagyok ilyen téren.
2015. máj. 31. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!