Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet kulturalt modon ismerkedni?

Figyelt kérdés

A tanulmanyaim es egyeb elfoglaltsagaim miatt nem igazan jut arra idom hogy hetente jarjak szorakozni. Nemreg koltoztem Budapestre nem sok ismerosom van itt igy nem igazan tudom hogy itt merre lehet lanyokkal ismerkedni? Discoban voltam mar de ez nem az a hely ahol komoly kapcsolatot lehet talalni. Valamilyen kavezot, pubot vagy barmit mem tudtok ajanlani ahol tenyleg kulturalt modon lehet ismerkedni?

19/F


2015. máj. 30. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:

A kultúra nagyon tág fogalom. Ha egy kicsit leszűkítenéd a kört (pl. konkrétan mely terület/területek érdekelnek), könnyebben lehetne segíteni.


Szabad megtudni milyen tanulmányokat folytatsz jelenleg? Érdeklődési köröd?


Én kávézóban, pubban sosem tudtam ismerkedni, így ebben nem tudok segíteni.


Bízom benne, hogy jönnek utánam olyan segítőkész korodbeli válaszolók, akiknek így sikerült az ismerkedés.


Sok sikert kívánok az ismerkedési szándékodhoz!!! Drukkolok Neked!!! :)


41/N

2015. máj. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Dreed ***** válasza:
Neked a suli lenne akkor a legkézenfekvőbb ismerkedésre is.
2015. máj. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Utcán leszólítasz valakit ennyi. Egyáltalán nem lehetetlen.
2015. máj. 31. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


1-es válaszoló vagyok.


Ha gondolod, privátban szívesen gondolkodom veled együtt, mi lehetne számodra a legjobb megoldás. (Természetesen életkoromnál fogva semmiképpen nem párkapcsolati céllal tartanám a kapcsolatot veled!) Egyébként sem vagyok olyan típus, aki ráerőszakolja az akaratát a másikra.


A döntés a Te kezedben van. Ha elutasítasz, nem sértődöm meg, egyszerűen tudomásul veszem. (Nem siettetlek a válasszal sem -írtad is, hogy "egyéb elfoglaltságaid miatt nem igazán jut időm arra, hogy hetente járjak szórakozni.")


Persze én sem vagyok túlságosan netfüggő, hiszen nekem is vannak hétköznapi elfoglaltságaim.


Üdv: 41/N

2015. jún. 1. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!