Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más srácoknak is fájdítja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más srácoknak is fájdítja a szívét a nyár? Egyre több csinos leányka mászkál az utcákon! Nekem rémálom ez az évszak! :/

Figyelt kérdés
2015. jún. 1. 16:56
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
68%
Más srácok nagy levegőt vesznek és beszélgetnek lányokkal. :)
2015. jún. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
23%
az hát én a bolton kívűl nem járok sehova pont ezért minek fájdítsam a szívem alacsonynak születtem a nőknek meg magas pasi kell mert az védelmet ad nekik...... persze persze
2015. jún. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Igen, pont így vagyok ezzel én is.
2015. jún. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
26%
Igen,főleg amikor barátnőmmel most nem találkoztam 1 hete,és jobbnál jobb és feszesebbnél feszesebb lábakat,melleket látok. Nagyon nehezen bírom...főleg,hogy imádom a női lábakat, lábmániás vagyok, és ezek a kis rövid nadrágok megőrjítenek...
2015. jún. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
66%
Jézus, a "férfi önsajnáló csoport" éves gyűlésébe keveredtem... :D
2015. jún. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
64%

A telet nagyon szeretem, mert mindenki be van fordulva, sokkal csendesebb mindenki. Olyan benyomást kelt nekem a tél, mintha mindenki normálisabb, nyugodtabb lenne, még a csajok is sokkal szolidabb formájukat mutatják. Nem biztos, hogy feltétlenül így van, de így érzem. Sokkal normálisabb emberekkel volt szerencsém megismerkedni a téli időszakban. Eddigi életem során, amikor szerelmes voltam, azok is mind téli hidegben, január környékén kezdődtek.


De jön a nyár, a lányok kezdenek kimozdulni. Évek óta tartó tendencia, hogy egyre több szép lány mozog mindenfelé, meg az átlagos lányok is egyre többet adnak magukra, jobban néznek ki. Például ma délután pont láttam három kövérkés, husis lányt, és ők is nagyon csinosak voltak. Láttam kevésbé szép arcú lányokat, de a vidámságuk miatt kellemes jelenségek voltak. Minden nő ilyenkor kezd kivirágozni.


Azért gyűlölöm a nyarat, mert minden szutyok nő ilyenkor veszi fel a "menő vagyok" maszkot, szelfizés Bécsben, szelfizés Dubrovnikban, szelfizés Ibizán, buli buli hátán, kandúrok kandúrok hátán, ki sem látszanak a kandúrok tengeréből a csajok. Évekkel ezelőtt bántott a dolog, igen, eléggé bántott, hogy nem tudom kezelni a ginofóbiámat, a nőktől való félelmemet, de manapság konkrétan lefosom az összes nőt. Nem tudnak lekötni!


Szembejön velem egy-két jó bige, rájuk nézek, végigmérem őket, és ennyi. Nem tátom a számat, nem fagyok le, egyszerűen csak megyek tovább, mintha ott sem lennének. Ugyanez boltban, könyvtárban, utcán, csarnokban, metrón, előadáson, mindenhol. Haverokkal eljárok sörözni havonta egyszer-kétszer, airsoftozni, LAN-ozni, terepen Ladával sarat dagasztani, koncertekre stb. Nekem ez az átlagos nyári programom, közben kidumálunk mindent és mindenkit, egyetlen nő sem csatlakozhat a csapatunkhoz! Nem mondanám, hogy fájdalmas ez az időszak, haveroktól megkapom a szükséges oltást/törődést, ha meg rám jön a kangörcs, megoldom "kézügyileg". Nem hinném, hogy bárkinek függenie kéne a nőktől!

2015. jún. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
75%
# 2: Nem, a nőknek jellemzően NÁLUK magasabb pasi kell (ebben is vannak kivételek), úgyhogy az alacsony nőknél pont lenne esélyed, ha nem csak panaszkodni tudnál, hanem célirányosan kezdeményezni.
2015. jún. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Azokat sajnálom akiknek párjuk van. Szörnyű lehet máshoz alkalmazkodni még nyáron is.
2015. jún. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
5-ös. Ha nő vagy és felvidítasz minket akkor mindjárt önbizalomtól duzzadó férfi csoport leszünk!
2015. jún. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
41%
ma 17:11 jó de az alacsony csajok is magas pasit akarnak maguknak .Igen, ez jobban meg tud védeni duma tényleg nevetséges. Ahogy a magassarkús baromság is szánalmas. Hányszor van rajtatok magassarkú, évente 1x? Inkább arról van szó, hogy magas férfivel akartok végigvonulni az utcán, és a "barinők" előtt fel tudjátok vállalni. Nem értem, miért kell folyamatoson félrebeszélni és szépíteni a dolgokat. Egyébként igaz, nekem van 160 cm-es ismerősöm, és esélyt sem kap senkitől. Azért érdekes, h még vékonnyal sem nagyon akarnak járni. Hölgyeim, ugye mind sportos karcsú, vékonyak vagytok, azért vannak ilyen elvárásaitok? Mert Magyarországon nem sok jó alakú nőt láttam, csak nagyon vékonyakat vagy túlsúlyosat, de szinte mind magas, sportos férfit akar magának. Önkritika esetleg?
2015. jún. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!