Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Leszbikus es biszex lanyok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus es biszex lanyok! Ti sem talaltok magatoknak part vagy esetleg ha igen akkor is nehezen?

Figyelt kérdés

En mar eleg regota keresgelek de valahogy nem jon ossze soha

Ez nallatok is igy van?



2015. jún. 2. 12:29
 1/3 anonim válasza:

Nyitott szívvel(akkor is, ha fájni fog)/szemmel járj-kélj!-legyen ez a mottód.

Merj nyitni,m. Ők sem mernek.

Én sok* kezdeményezek elsőnek, ezért amikor úgy érzem, hogy Rá találtam, nyitok felé. Nekem ez a mottó/életszemlélet bejött.

Sok sikert! Ő vár Rád!

2015. jún. 3. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszt!:)
2015. jún. 3. 09:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Elsőnek tökre igaza van.

Szerintem könnyedén lehet párt találni, hiszen annyi a lehetőség. Az aki nem is meri elhinni, hogy esetleg sikerülhet, a legjobb csajok is nyomulhatnak rá, mondhatnak szerelmi ódákat, azt sem fogja észrevenni, vagy ha igen, biztosan tesz róla, hogy elszúrja.


Van olyan dolog, hogy hozzáállás. A hozzáállás megadja a kisugárzást. A kisugárzás meg adja, hogy mások megfigyeljenek, el kezdjenek érdeklődni feléd vagy éppen, hogy nem. És Ha a hozzáállásodon nem változtatsz, előbb utóbb eléred azt a célt, amit a hozzáállásod gondolatai és érzései közvetítettek. Ez lehet jó is meg rossz is, és tényleg csak raJtad áll:)


Én szurkolok^^ és szerintem itt gyk-n ne sírótársat keress "ti sem találtok magatoknak párt vagy esetleg ha igen, akkor is nehezen?" Brühühü :'3

Na irány futni egy nagy kört a ház körül és megnyugodni, hogy induljon a csaj vadászat:)


A hííres mondás:

Nincs nő akit meghódítani lehetetlen csak férfi(= vagy inkább jelen esetben jobban illene ide a nő kifejezés), aki tehetetlen.

2015. jún. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!