Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jól gondolom, hogy mi pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom, hogy mi pasik olyan lánnyal tudunk tartós kapcsolatban lenni, beleszeretni, aki egy kicsivel jobban néz ki nálunk?

Figyelt kérdés

Persze vannak kivételek, de általánosságban én azt látom, hogy a pasik olyan nőkbe szeretnek bele és olyanokkal tudnak hosszú távon együtt lenni, akik egy kicsivel jobb nők, mint ők amilyen férfiak.

Magamon is azt érzem, hogy azokat veszem észre leginkább, akiket magamnál vonzóbbnak érzek, de még nem az abszolút tökéletes elérhetetlen kategória. Átlag alatti pasik esetében meg sokszor azt látom, hogy halál átlagos csajokért tudnak úgy odalenni, mintha valami istennő lenne, a nálam jobbképűeknek pedig már az a "meh", amelyik nekem az álomcsaj.

Szerintetek van ebben valami?


2015. jún. 4. 09:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Es meg a ferfiak mutogatnak a nokre, hogy felszinesek es csak a jotestu szepfiuk kellenek nekik. Kozben sajat szemukben a gerendat sem...
2015. jún. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én nem mutogatok a nőkre, kedves válaszoló. Tettem egy megfigyelést, ezzel kapcsolatban kértem véleményeket.
2015. jún. 4. 09:39
 3/7 anonim ***** válasza:
nincs
2015. jún. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor én a kivételhez tartozom.
2015. jún. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tizen-huszonéves korban ez jellemző a többségre, de a hosszú távú kapcsolatokban (házasságokban) én nem ezt látom. Eleve sokkal kisebb szerepet kap a külső, mert a tartós párkapcsolatban ennek van a legeslegkisebb szerepe. Sokkal többet számít a személyiség, a konfliktuskezelési stratégiák, a szokások, értékrend, életstílus, stb.

A külsőt az emberek (férfiak és nők egyaránt) nagyon hamar megszokják, néhány hét után már teljesen lényegtelen szempont lesz a kapcsolatban, hogy hogy néz ki a másik (maximum a drasztikus változásokat vesszük észre, például ha nagyon meghízik valamelyik fél, vagy a férfi szakállat növeszt, vagy igénytelen a frizurája, stb. stb.).

Párkapcsolatot külsőségekre alapozni nem lehet, a társ ugyanis nem egy tárgy, amit csak nézegetsz, hanem együtt is kell tudni vele élni, működtetni a kapcsolatot.

2015. jún. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gondolom nincs nőd.
2015. jún. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
1. válaszolóval egyetértek. Ilyenkor hol vannak a fröcsögők?? Ha ezt a kérdést egy nő írta volna ki már egyből 10en megmagyarázták volna neki hogy felszínes, beképzelt, meg mert amúgy is a nők..bezzeg ők...jól mondod 1. saját szemükbe gerendát sem.
2015. jún. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!