Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tudnátok segíteni az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudnátok segíteni az alábbi párkereső oldalakkal kapcsolatban? Többi lent

Figyelt kérdés

19 éves srác vagyok, életemben először most kezdtem regisztrálgatni oldalakra, hogy ismerkedjek kicsit.


paratlan.hu-n voltam fent pár napot, de nagyon ronda lánoyok voltak csak fent, ezért töröltem magam


pár napja regeltem love.hu-ra is, de biztos nem fogok ráírni emberekre, mert nem is látom nagyban a képüket, lol, meg elég ribisnek néznek ki ott sokan lányok


most regeltem a twoo.com-ra és kaptam is tetsziket, de 1., rohadtul nem tudom megnézni ki az, akinek tetszem 2., senkinek sem tudok üzenetet írni, csak ha fizetek! ez wtf?

ez a twoo.com ilyen fizetős? nem tudok tényleg még beszélgetni sem senkivel????


a badoo.com-ra is ma regeltem, de ott nem látom, hogy ki van online, nem tudom, azon lehet beszélgetni és ismerkedni, vélemények?


illetve van még két oldal: a randivonal.hu és a parom.hu


erre a két oldalra még csak most szeretnék regisztrálni, azt hallottam, hogy ez a két oldal még normálisabb is és forgalmasabb is


vélemény az oldalakkal kapcsolatban?



2015. máj. 29. 03:42
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Amúgy a badoo hasonló, mint a twoo. Csak a badoo-n legalább tudok kezdeményezni csevegést. De ha még válaszolna is valaki, az jó lenne :D. De ahogy látom, ott is max 2 üzenetet írhatsz, utána a másiknak kell, hogy válaszoljon, meg az is milyen, hogy ma már több emberrel nem cseveghetsz xD wtf
2015. máj. 29. 05:22
 2/17 A kérdező kommentje:
Amúgy a twoo-n és badoo-n vannak fent az én korosztályomból is többen, de azok akik ott vannak, mind fizettek, pl twoo-n?
2015. máj. 29. 05:23
 3/17 anonim ***** válasza:

igen azok fizetősek a twoo,és a badoo is!


randivonal.hu és a parom.hu szerintem ha ezt ajánlották mások hogy ez a legjobb akkor azok lesznek!


De az életben bárhol meg lehet találni a másikat!


A külső az nem minden!

Az aki kívül szép nem biztos hogy belül értékes ember,

azok általában nagyon beképzeltek szoktak lenni!


A lényeg a társ keresésben a hasonlóság

a 2 különböző típusú ember nem lesz jó pár!


Minden jót,sok sikert!

2015. máj. 29. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszi!

A badoon legalább tudok írni néhány embernek/nap, a twoon még ennyit se :D


Kérdés: Hogy a francban van fent annyi fiatal lány ilyen oldalakon, ha fizetni kell ezért? Mert egy lánynak azért jóval könnyebb a dolga még fiatalon is


Regisztráltam közben a parom-ra és a randivonal-ra is és hát ott is látom, hogy kell fizetni, de várok 1-2 napot, és ha nem jön be, törlöm magam onnan is


Igazából van egy oldal, ami nem párkeresős, de ismerkedős, az az interpals.net, azon már több lány is írt rám :) És az egyikkel fogok is találkozni :P


Nekem tényleg csak az kellene, hogy beszélgessek valakivel és ha minden oké, akkor tali, nem vagyok perverz, mint rengetegen :D


De az nagyon durva, ha olyan alap feltételekért is fizetni kell, mint hogy megnézd a fényképét, elolvasd az üzenetet, írj üzenetet. És ezért még nem is kevés pénzt kérnek el! Kérdésem az lenne, hogy hogyan ilyen hülyék, bugyuták az emberek, hogy ezért fizetnek? Oké, valakinek megtérül, aki találkozik egy olyannal. De ki az az elvetemült, aki 12 hónapra pl. befizet előre? Honnan tudja, hogy nem holnap ismeri meg a nagy őt? Mit akar az 12 hónappal? :D

2015. máj. 29. 07:01
 5/17 A kérdező kommentje:
Amúgy facebookon lehet párt találni egyáltalán? Van itt olyan, aki ott ismerkedett meg a párjával?
2015. máj. 29. 08:45
 6/17 Bence_ ***** válasza:
Lovebox.hu
2015. máj. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Megnézem azt is.

Amúgy a parom.hu-n nem tudok ráírni senkire sem?

2015. máj. 29. 11:04
 8/17 A kérdező kommentje:

loveboxon nincsenek rossz csajok, amint látom :D

de egyre sem lehet ráírni pénz nélkül, mondhattad volna ezt is :D így nem megyek vele semmire

2015. máj. 29. 12:17
 9/17 A kérdező kommentje:
és a twoo-n sem tudok mindenkire :S
2015. máj. 29. 12:27
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem szánj rá kemény havi 1000 Ft-ot prémium előfizetésre vagy még inkább hagyd a fenébe ezeket az oldalakat és ismerkedj a való életben.
2015. máj. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!