Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha összejárnék egy pasival...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha összejárnék egy pasival szexelni, szerintetek sérülhetnék emiatt, ha nem akarok tőle többet?

Figyelt kérdés
Nem tudom, belemenjek-e... Nem tudnék vele elképzelni kapcsolatot, meg ő sem akar mást, de nagyon bejövünk egymásnak. Akinek volt ilyen viszonya, azoknak hogy alakult?
2015. jún. 4. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Naponta 20 ilyen jellegű kérdést tesznek fel. Nem fogom helyetted elvégezni a munkàt, keress szépen vissza.
2015. jún. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Hülyeséget csinálnál, de te tudod...
2015. jún. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%

Ezt nem tudni előre, hogy érzelmileg sérülhetsz-e vagy sem. Mert lehet, hogy először valóban csak a testiség fog számodra szerepet játszani, de nem mindenki alkalmas szexkapcsolatra, mert nem tudni, hogy később nem alakulnának-e ki érzelmek akár a te, akár a másik fél részéről.

Nekem volt már szexkapcsolatom, ahol is le voltak fektetve a szabályok, hogy csak a szexről szól a dolog és nem sérültem érzelmileg, mert nem voltak érzelmek egyik fél részéről sem. Aztán nyilván mindegyik annyiban maradt. Mert lett olyan, akivel meg érzelmi kapcsolatot is el tudtam képzelni és ő is velem, így a szexkapcsolat befejeződött és lett érzelmi kapcsolatom mással.

2015. jún. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha érzelmileg belebonyolódsz,akkor sérülni fogsz,de ezt ugye előre nem tudhatod.Az ilyen dolgok pont ezért kockázatosak.Nálam is volt olyan,hogy k..vára nem akartam szerelmes lenni,de hamar az lettem,és ma is ennek iszom a levét.Te tudod,bírnád-e,ha csalódnál.
2015. jún. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha le tudod nyomni a torkodon, hogy bármikor otthagyhatnak, lecserélhetnek akkor ki lehet próbálni. Annyit azért érdemes tudnod, hogy a legtöbb ilyen pasi nem egy partnert szokott tartani, és nem lehet őket visszautasítani.

Ha nagyon jó lesz a szex közöttetek, de Te mégis párkapcsolatban gondolkozol akkor férfi legyen a talpán akivel újra szerelemből fogsz lefeküdni, mert önkéntelenül is hozzá fogod hasonlítani és ebből is lehet később probléma.

37F

2015. jún. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet sérülni szexkapcsolatban is.

Nekem eddig kettő volt, mindkettőben sérültem.

Az egyikben azért, mert a pasi munkamániás volt, és rendre fújta le a már egyeztetett találkozókat az utolsó pillanatban, vagy le se fújta, én meg vártam bambán, hogy mikor hív már, hiszen úgy volt, hogy aznap találkozunk. Az, hogy ilyen szinten semmibe vesznek, akkor is fájdalmas, ha nincsenek gyengéd érzelmek.


A másik pasi súlyos személyiségzavaros volt, úgyhogy annak ellenére, hogy laza kapcsolatot beszéltünk meg, folyamatosan manipulált, érzelmi zsarolt, játszmázott.


A szexkapcsolatokban is EMBEREK vannak, akik nem tudnak kibújni a bőrükből. Azóta úgy vagyok vele, hogy ha valakivel nem tudnék érdemi társkapcsolatot elképzelni, mert olyan az élete, személyisége, akkor inkább szexkapcsolatot sem, mert a kapcsolati problémák ugyanúgy elő tudnak jönni, csak nincs mellette az a támogatás, figyelem, kötődés, ami ezt kompenzálná.

40N

2015. jún. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!