Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 25-30as szingli pasik a tipikus csábítók? 18L

Figyelt kérdés
Az idősebb pasikat szeretem, ebbe nem mennék bele. Viszont ha megtetszik valaki az tuti hogy lányró-lányra jár. Hol lehet komolyabb pasikkal ismerkedni ebben a korosztályban kapcsolat céljából? Sok helyre járok ahol lehet ismerkedni, de inkább kevesebb mint több a siker.
2015. jún. 7. 03:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Apakomplexus? Mindegy.

Kezd mondjuk azzal,nem fekszel le vele pár hétig.

Max egy kis petting,orál ilyesmi.

Amelyik kibír várni mondjuk 1-2 hónapot, az nyilván komolyan gondolja.

Hol tudnál ilyenekkel ismerkedni?

Jó kérdés, nem tudom.

Bárhol összefuthatsz normális palival.

Vigyázz az ilyen kérdésekkel, mert délutánra lehet 20+ privátot kapsz:D

Sok szerencsét :)

2015. jún. 7. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Már-már közhelynek számíthat itt az oldalon egy ilyen kérdésre ez a válasz, hogy bárhol lehet ilyen pasit találni.

Az is lehet, hogy csak azokat veszed észre aki tényleg ilyen lányról-lányra típusok.

Magamat normálisnak mondanám, de ez megint egy olyan dolog, hogy kinek mi a normális.

Nyitott vagyok egy ismerkedésre, de azért nálam is megvannak a határok.

Ha gondolod kedves kérdező válthatunk pár levelet. :)


27/F

2015. jún. 7. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ne vedd sértésnek, de egy 18 éves lány (iskolapadból kikelve, nulla élettapasztalattal) agyilag nem ér fel egy 10 évvel idősebb pasit. Nekünk már nem a bulizásról meg a hülyéskedésről szól az élet. Neked még csak most kezdődik az önállóság, próbáld élvezni és nem siettetni a dolgokat!


F/28

2015. jún. 7. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2015. jún. 7. 09:15
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát én a megjelölt korosztályba tartozó pasi vagyok és egyáltalán nem vagyok tipikus csábító :)

Vagyunk páran, akik komoly kapcsolatra vágynak.


És szerintem sokunknak elege is van a saját korosztályában fellelhető nőkből :)


Hogy hol lehet ilyen pasikkal ismerkedni? Akár itt gyakorin. Esetleg egyetemeken, könyvtárban :)

2015. jún. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mert mi a baj a 25-30 éves nőkkel?

Még fiatalosak, érett a gondolkodásuk és az ágyban sem ügyetlenek. Kell más?

2015. jún. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%

Hogy mi a baj a 25-30 éves nőkkel... Tulajdonképpen semmi, csak nekem személyesen van egy véleményem :)


Érett gondolkodásúak: Ebből az következik hogy többnyire követelőzők. Már stabil munkahelyet, önálló életet várnak el a pasitól. Ebben a korban a pasiknak manapság szerintem elég jelentős része (az értelmesebbje) még javában tanul és még mindig a szakmai karrierjét alapozza.


Fiatalosak: Mit értünk fiatalos alatt? 25-30 évesen a nők még mindig bulizni és pasizni akarnak, de az esetleges pasitól elvárják, hogy legyenek önállóak és felnőttesek.


Ágyban sem ügyetlenek: Már elég sok szexuális tapasztalatuk van. Jó sok mindenkivel ágybabújtak és erre büszkék is. Miután kibulizták, kipasizták magukat, kellene nekik egy rendes férfi, aki eltartsa őket.


A mai átlag nőknek elképesztő önbizalma van. Lekezelően bánnak mindenkivel és azt hiszik, hogy az egész világ a lábaik előtt hever, csak mert nők. Semmi mással sem foglalkoznak, mint a saját jólétükkel, kérkednek a szexualitásukkal, kelletik magukat, vagy már végigment rajtuk néhány focicsapat. Hisztisek és merev személyiségszerkezetűek, a hisztis, nemtörődöm, érdektelen életszemléletet már nem lehet kinevelni belőlük.


Tény, hogy a fiatalabb korosztály sem jobb ennél. De ott még megvan talán a remény arra, hogy valaki nem züllik le vagy még menthető :)

Lehet, hogy vannak 25-30-as értelmes, intelligens nők, de azok már kiélték magukat szexuálisan. Sok ugyanilyen korú pasi még nem élte ki magát és van aki komoly kapcsolatra vágyik.


Miért kéne elfogadni egy olyan nőt, aki már kibulizta, kitombolta, megdugatta magát jó sok pasival és azt vallja magáról, hogy érett, intelligens és ezek után komoly kapcsolatot akar? Gondolt volna erre fiatalabb korában és szerzett volna "kevesebb tapasztalatot" :)

2015. jún. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább élje ki magát valaki fiatalon, mintsem később jöjjön rá h ezt még nem tette meg. Mondjuk ez általában úgy jön elő, hogy "18 évesen összejöttem vele, még most is szeretem, de nem tudom ő-e az igazi, más is érdekel" - én sokkal több ilyennel találkoztam.

Akinek már volt több kapcsolata jobban tudja ki való mellé, ezért sokkal könnyebb tervezni vele.

2015. jún. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
32 éves vagyok, egyedül élek, nem járok lányról-lányra, csak rád vágyom kérdező :) Ide költözöl hozzám? :D
2015. jún. 7. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!