Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit rontok el?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok és eddig nagyon rossz tapasztalataim voltak a kapcsolatok terén. Az eddigi összes párkapcsolatomnak ugyanabból az okból lett vége: hiányzik a szerelem. Már majdnem hogy sablonná vált, hogy 2 nagyon jó, közös élményekkel teli hónap után kinyögik, hogy ők sajnos nem szerelmesek belém. Nem állok hozzá görcsösen a dologhoz általában az elején csak úgy lesz ami lesz alapon elkezdek velük randizgatni és végig ilyen vagyok. Az utóbbin sajnos még nem vagyok túl, kicsit nehezebb volt mint a többi (még sajnos elég idő sem telt el a szakítás óta), ugyanis kezdtem elég komoly érzelmeket táplálni a srác iránt. Alapvetően egy kedves, odaadó, bújós lány vagyok. Az arcommal nincs baj, a testemen meg pont annyi felesleg van, hogy van mit fogni de nem vagyok duci. Szeretek fiús dolgokat csinálni, kockulni, olvasni. Egyetemre járok, vannak barátaim, bulizni is szoktam. Nem vagyok ráakaszkodó típus, mindig próbálok hagyni elég teret a másiknak, de nem túl sokat, mégis mindig ugyanaz lesz a vége. Ötletem sincs miért van ez így. Új párkapcsolatot ezek után egyre jobban félek kialakítani, mert félek a sok veszteségtől, meg attól, hogy megint ugyanaz fog történni.
2015. jún. 7. 15:06
 1/4 Interferencia ***** válasza:
Hány ilyen eset volt?
2015. jún. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Régebben körülbelül 3, aztán nem volt senkim 2 évig, majd most 2
2015. jún. 7. 15:11
 3/4 anonim ***** válasza:
33%

az elég szép azért, 19 évesen 5 hapsin túlleni, ráadásul úgy, hogy 2 év holtidő is volt :)

Mindenesetre, fiatal vagy, pár pillanat, és lesz másik. Főleg ha egyetemista vagy. Semmin nem kell aggódnod. Az meg, hogy a srác azt mondja, nem szerelmes, szimpla fqszság (persze valószínüleg igy van, de nem azért lép le, mert másik lányba akar szerelmes lenni, hanem azért, mert van esélye másik lányt lefektetni, és a ti korotokban hülye lenne az a srác, aki nem élne ezzel a lehetőséggel)

Szóval ennyi kb. Aggodalomra semmi ok, majd pár év mulva már meg sem kottyan, ismerősek lesznek a sablon szövegek is, és jókat fogsz röhögni rajtuk

2015. jún. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen, ehhez nem kell feltétlen elrontani semmit sem. Ha valaki nem tud beléd szeretni, az nem tud beléd szeretni.

Én két és fél évet voltam egy lánnyal úgy, hogy nem voltam szerelmes, próbáltam az lenni, végülis pedig én koppantam nagyobbat a szakításunk után.


23/F

2015. jún. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!