Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak! Segitenetek?

Figyelt kérdés

Mik azok a bevallt csajozos szovegek amit tarskereson irhatnek egy lanynak?

18



2015. jún. 7. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
"Havonta 1 milliót keresek, van egy saját lakosom, egy BMW-m, és egy nyaralóm Dubrovnikban."
2015. jún. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
27%

Nincs csajozós szöveg, többségben nem is tudnak olvasni.

A kép számít, de az nagyon.

2015. jún. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1: 10 pont:)
2015. jún. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Ocala ***** válasza:

Képnek minimum hasonlót hozz össze:


[link]


Viccet félretéve nemtudom,ha nagyon akartam mindig tudtam valami frappánsat felhozni hogy felkeltsem a figyelmüket,javarészt hülyeségekkel.. :D


21/F

2015. jún. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tényleg sokat számít a kép, ha átlagos vagy, akkor nem nagyon fognak veled foglalkozni. Próbáld ki, csinálj egy kamuprofilt (netről leszedett kép egy sármos, menőnek, gazdagnak tűnő fasziról, aki egy jó autó mellett, esetleg tengerparton pózol), meg csinálj egy igazit, és várd a hatást. Szerintem az első esetben nem neked kell majd írnod, hanem alig fogod tudni levakarni magadról a jelentkezőket.
2015. jún. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szép az a kiskutya.
2015. jún. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat de azt nem akarnam hogy kesobb csalodjanak a lanyok.

Amugy remelem nincs harag ha bevallom 18/L vagyok csak kivancsi voltam mit tanacsoltok egy kezdonek

2015. jún. 8. 01:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!