Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne legyek felszines?

Figyelt kérdés
Eddig egy szakitason vagyok tul, kb. 8 Honapja ert veget a kapcsolatom. Egy ideje mar vagyok uj kapcsolatra, s mivel eloben nincs igazan lehetosegem ismerkedni, foleg a neten ismerkedek kotetlenul. S itt jon a hiba a keszulekemben...rajottem, hogy nekem csak a jokepu pasik tetszenek, a ferfias, jo megjelenesu ferfiak...es ha talalok is valakit, akivel jol elbeszelgetek, egy hullamhosszon vagyunk, milyest latok rola kepet, azonnal elszall az erdeklodesem...es mar nem is erdekel, mint ferfi...szornyu buntudatom van emiatt, es nem tudom, hogyan valtoztathatnek...
2015. jún. 7. 23:00
 1/3 anonim ***** válasza:

képzeld magad a helyü(n)kbe


hiába vagyunk kedvesek, okosak, egyéniségek, húségesek stb.

le vagyunk szarva


ellenben veled, aki legalább lyuknak mindig jó lesz...

2015. jún. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A lelki élet kiteljesítéséhez a hit és a vallás évezredek óta bevált mód.
2015. jún. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt hiszed egy átlagos külsejű vagy éppen duci lányra ráírnak? :D

ne legyen bűntudatod...

2015. jún. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!