Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhívjam-e vagy sem?

Figyelt kérdés

Van 1 lány aki tetszik egy ideje. Suliban ismertem meg, de annak vége, nem találkozunk többet az életben. Viszont én szeretnék, gondoltam elhívom vhova...


Itt az oldalon tettem már fel hasonló kérdést, volt aki azt mondta, hívjam el, volt aki azt, hogy ha szemernyi kétségem van akkor nagy eséllyel nincs esélyem Nála.


Az érzéseim váltakoznak, van amikor azt érzem, hogy mit veszíthetek, hívjam el, voltak olyan pillanataim mikor azon spekuláltam, hogy merre vihetném el, de van mikor a reménytelenséget érzem, hogy úgy is el fog utasítani.


Amit tudni lehet rólam, hogy nekem még soha az életben nem volt barátnőm, barátaim se nagyon, se családom, azonban nagyon ritkán hívtam el embereket, főleg lányokat, de azokra valahogyan mindig csak baráti találkozókra gondoltam.

Lényeg a lényeg, hogy fogalmam sincs, hogy hogy megy ez.


Elhívjam? Ne hívjam? 1 hete ezen spekulálok.


20/F



2015. jún. 8. 01:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden háttérinfó nélkül egy dolog biztos. Ha nem próbálod meg örökké sajnálni fogod!!!!!!!!!!
2015. jún. 8. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Na, hát az az alap, amit az 1. mondott!

Azután meg "úgy kell" ezt csinálni, hogy érezteted vele, hogy ez párkapcsolati érdeklődés, de csak kedveskedő időtöltéssel, közös témák megbeszélésével töltsetek együtt minél több időt - nem szegezel neki semmilyen kérdést, amivel a leghalványabban is arra késztetnéd, hogy döntést hozzon, elutasít téged mint párt, vagy elfogad. Mert ez a döntés ha elutasító, megszakítja az ismerkedési folyamatot. Te csak időnként tégy kedves kijelentést arra, mennyire szeretnéd barátnődnek (vagy amit szeretnél tőle, azt mondd), mivel szeretnéd vele tölteni az időt, aztán csak csevegjetek tovább olyan dolgokról, amiről ő lelkesen beszél Veled, éljétek a közös metszeteteket.:) Aztán majd ő viszonozza (kvázi kezdeményezi) a kapcsolatot, ha akarja.:) A lényeg, hogy tudomása legyen róla, hogy várod őt ebbe a státuszba, és közben legyen kettőtök közt interakció (nem csak beszéd, hanem érintések is), hogy meg tudjon szeretni Téged.

2015. jún. 8. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nem is kérdés, hívd el!
2015. jún. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Boccaccio azt tartotta: Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettük meg.

Neked ráadásul megbánni sem lesz mit, hisz nincs vesztenivalód. Tehát hívd el.

2015. jún. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ugyanilyen szituban nem hívtam el. Ennek 3 éve és a mai napig utálom magamat ezért. Volt azóta másom, nem is egy, de úgy érzem, hogy azt az egyet nem tudnám ,,pótolni" soha.
2015. jún. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!