Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mekkora hátrány, hogy 22...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora hátrány, hogy 22 évesen kezdem az egyetemet?

Figyelt kérdés
Főleg lányokat kérdeznék, hogyha megismerkedsz egy sráccal, aki tetszik, és értelmes(nek látszik), de elmondja, hogy idén egy új szakra jelentkezett, és gyakorlatilag előről fogja kezdeni az egészet, akkor az mennyiben befolyásol titeket? Úgy értem nem gondoljátok, hogy lusta, elveszett vagy életképtelen?
2015. jún. 8. 22:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én még később kezdtem, és nem volt hátrány
2015. jún. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
4%
Ha van pénzed, akkor nem hátrány.
2015. jún. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ja, ez gondolom poén volt, de akkor tegyük hozzá, hogy nem egy ilyen aranyifjú vagyok
2015. jún. 8. 22:26
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Sokan 30 éves korukba kezdik vagy csinálják, nincs ebbe semmi.
2015. jún. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%

Szintén 22 éves lányként azt mondom, hogy pénz nélkül sem hátrány. Nem reális 18 évesektől elvárni, hogy életre szóló döntéseket hozzanak, és ha te még aránylag időben (mert azért, 22 évesen még időben vagy) rájössz, hogy rosszul döntöttél és korrigálsz, szerintem teljesen érthető és az én szememben egyáltalán nem lenne hátrány. Az lenne hátrány, ha valami olyan szakot végigszenvednél, amit kifejezetten gyűlölsz, nem is nagyon megy, emiatt nyilván a hangulatod is rosszabb, folyton nyavalyognál, nem mondhatnám, hogy kellemes lehet ilyen ember mellett élni :D Főleg, ha a szak, amit elvégeztél (és közben utáltad) még csak nem is szolgál sok munkalehetőséggel vagy anyagi juttatásokkal- mert akkor csinálhatod kevés pénzért, és ettől csak még inkább utálni fogod.


Szóval, nem, nem hátrány egyáltalán. Még akkor se, ha nincs pénzed mellette. De mondjátok csak nyugodtan, hogy kamuzok, nyilvánvalóan mint nő, nem tudhatom, mit akarok.

2015. jún. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a szak fele-negyede nem frissen, gimiből jött, hanem elvégzett egy OKJ-t előtte vagy mást tanult és úgy járt, mint te, vagy épp befejezte. Semmi sincs ebben.
2015. jún. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

#5

Azta, nekem miért nincsenek ilyen jófej ismerőseim ? :D

2015. jún. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Te én vagy? :D Én is idén váltok, de nálunk többen is voltak, akik kb ennyi idősen jöttek. Ha ez megnyugtat, az egyik srácnak már fél év után lett barátnője, úgyhogy ez még nem vészes. Mondjuk én azt mondanám, hogy ha már harmadik helyre mennél, na akkor kéne feltenned ezt a kérdést!

22/F

2015. jún. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Barátom is váltott. Tavaly ment át másik szakra 21 évesen. Most novemberben lesz ő is 22, szerintem ezzel semmi probléma nincsen.


Nőként gondolkodtam el azon, hogy most vagyok 19 és elkezdem az egyetemet, netántán 21 évesen én is váltanék, akkor 3-4 év egyetem, vagyok 25 éves, plusz 1-2 év munkatapasztalat és akkor 27 évesen tudok először gyereket vállalni, ténylegesen összeköltözni a barátommal és együtt élni. De ha ezt mind előbb megcsinálom, akkor több időm marad család előtt még élni, mert azért nem akarok 35 fölött nagyon szülni.


De férfiaknál ez teljesen normális. Nem tudom milyen probléma lehetne ezzel.

2015. jún. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nálam annyiban hátrány, hogy én már a következő kapcsolatomban 1-2 év járás után szívesen összeköltöznék.

Gondolom, ha idén fogsz kezdeni akkor nem fogsz tudni annyit dolgozni mellette, hogy közös albérlet megoldható legyen barátnővel, nem?

Én egyetemista lány vagyok, 1 év múlva végzek.

L20

2015. jún. 9. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!