Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem tudom mi van velem. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mi van velem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Legutóbb kb 4-5 éve volt kapcsolatom, kb 2,5 éve nem voltam lánnyal, szexuális téren, és az a problémám, hogy most lenne egy lány, akivel találkozgatunk meg ilyenek, nem is csúnya, az az isten alap csomagja fíling de valahogy nem kívánom a szexet egyáltalán. Olyan régóta lennék egyedül, hogy megszüntek az ilyen vágyaim ? Mondjuk az igazsághoz hozzátartozik, hogy az exemet, nem tudom kiverni a fejemből, pedig már 1 éve nem is láttuk egymást, meg nem is beszélünk. Fogalmazzunk úgy, hogy igen szarul alakultak a dolgok abban a kapcsolatban és eddig még csak vele voltam. Mi legyen ? Mit próbáljak meg ?

2015. jún. 8. 23:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Jah igen, és 23 éves fejjel teszem hozzá,... szégyen.
2015. jún. 8. 23:35
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi az isten az az "isten alap csomagja fíling"?
2015. jún. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egy átlagos lány. Nem az aki például mutogatja magát fbn kacsa szájjal, normálisan öltözködik stb.
2015. jún. 8. 23:44
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Exed ide vagy oda, ha ez a lány téged tényleg érdekelne,beindulnál tőle és a gondolattól is állna a bréd.


Hagyd őt békén, én azt tanácsolom és kezdj olyannal inkább,aki 10/10 számodra.

2015. jún. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!